У Луцьку чотири тисячі безробітних

Економіка29 квітня 20091781

Станом на 1 квітня у Луцьку нараховувалось 4 тис. безробітних, що у 2,3 раза більше, ніж рік тому, проте на 2% менше, ніж у лютому. Такі цифри оприлюднила на підсумковій нараді "Про стан економіки міста за підсумками роботи І кварталу 2009 року" директор департаменту економіки Луцької міської ради Любов Ковпак. Про це повідомляє прес-служба Луцької міськради.

Кількість вільних місць та вакантних посад у Луцьку на 1 квітня становила 549 одиниць, що у 2,5 раза менше, ніж на 1 квітня 2008 р. Навантаження незайнятого населення на одну вакансію становило 8 осіб. У березні 2009 року у Луцькому центрі зайнятості було зареєстровано 709 договорів між найманими працівниками та фізичними особами-підприємцями.

"Проте у місті робиться усе можливе, щоб безробітні знайшли собі роботу - запевнив заступник міського голови Петро Гоцалюк. - Вони, наприклад, залучаються до майстер-класів, які проводять у гіпермаркеті будівельних матеріалів "Нова лінія", приймають участь у семінарах на базі Волинського обласного бізнес - інкубатора, відвідують тренінги, спрямовані на розвиток підприємницьких ініціатив".

У місті триває інформаційно-роз'яснювальна робота із учнівською молоддю щодо особливостей ринку праці, перспектив освіти для подальшого працевлаштування. У Центрі зайнятості проходять зустрічі з випускниками шкіл, дні відкритих дверей. У січні для вчителів та учнів шкіл Луцька презентували "Профорієнтаційні термінали". Вони мають допомогти молоді зорієнтуватися у ринку праці та виборі професії, визначитися учням із власними схильностями та уподобаннями.

Упродовж лютого-березня 2009 року заступник міського голови Петро Гоцалюк провів робочі зустрічі з представниками міського центру зайнятості, керівниками Професійно-технічного училища Луцького національного технічного університету, Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури, Волинського технікуму Національного університету харчових технологій.

"Метою такого діалогу було узгодження подальших дій, які б допомогли у працевлаштуванні випускників навчальних закладів у сучасних умовах кризи", - сказав Петро Гоцалюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук