У Луцьку заборонили твори виконавців з «чорного» списку СБУ

КультураК.С., 23 вересня 20155030
У Луцьку заборонили твори виконавців з «чорного» списку СБУ

Виконком Луцької міської ради заборонив у Луцьку публічне звучання деяких іноземних виконавців, які на думку СБУ, у своїх творах несуть проросійську пропаганду. Контролюватимуть рішення виконкому за посередництвом гарячої лінії міської ради Луцька. Про це повідомляє УНН.

Згідно з рішенням виконкому Луцької міської ради, установи культури, ресторани, клуби, караоке, підприємства та підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на території Луцька, зобов'язані припинити публічне виконання творів окремих артистів.

Загалом у закладах харчування та транспорті тепер заборонили звучання творів таких виконавців: Володимира Кучеренка, Єгора Холмогорова, Михайла Хазіна, Олега Газманова, Йосипа Кобзона, Валерії, Сергія Безрукова, Михайла Боярського, Миколи Расторгуєва, Івана Охлобистіна, Михайла Пореченкова, Григорія Лепса та Жерара Депардьє.

«Це не є заборона російської пісні… Є лист СБУ до Міністерства культури, що до загрози національної безпеки. Ці виконавці внесені до чорного списку Міністерства культури за поданням Служби безпеки України, як виконавці, творчість яких сприяє антиукраїнським тенденціям. Це йде банальна заміна пропаганди», - розповів член виконкому Луцькради та автор проекту рішення Богдан Климчук.

За словами члена виконавчого комітету, існує і механізм контролю виконання цього рішення.

«Контроль йде наступним чином, через гарячу лінію безпосередньо міської ради. Якщо порушення у громадському транспорті здійснюється систематично, то це буде впливати на продовження договорів. Також у закладах громадського харчування, якщо будуть продовжувати таке робити, то можемо впливати на режими роботи», - наголосив пан Климчук.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук