У Луцьку запроваджено туристичний збір

Економіка26 січня 20112801

Депутати Луцької міської ради на черговому засіданні сесії міськради прийняли рішення про запровадження туристичного збору у місті. Ставка збору встановлена у розмірі 1% вартості усього періоду проживання за вирахуванням податку на додану вартість.

Згідно з рішенням, платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Луцька та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк. Проте від збору звільняються особи, які прибули у відрядження, інваліди, діти-інваліди, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також особи, які прибули за путівками та курсівками в санаторії та пансіонати, пише Уніан.

Справляння туристичного збору здійснюється податковими агентами, а саме: адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами, а також квартирно-посередницькими організаціями, передбачено у рішенні.

Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов`язаних з тимчасовим проживанням, і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку чи квитанції на проживання.

Нагадаємо, що туристичний збір уже введено у Львові, Тернополі та Івано-Франківську.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук