У «Львівобленерго» закликають споживачів в осінньо-зимовий період не вмикати зайвих лампочок

У «Львівобленерго» просять споживачів розумно підходити до споживання електроенергії. Тож як варіант пропонують львів'янам не вмикати зайвих електроприладів. Йдеться особливо про пікові періоди навантаження: із 7:00 до 10:00 та з 19:00 до 22:00.

В разі дефіциту постачальники енергії не беруться прогнозувати справність роботи своїх мереж і введення практики погодинних відімкнень у тих чи інших районах. Окрім того, що вже не залежить від диспетчерів обленерго – це аварійні відімкнення в разі сильного навантаження на систему. Оскільки невідомо, зокрема, якими резервами володіють атомні і теплоелектростанції країни, наголошують постачальники енергії.

«Якщо я не чую правди і не розумію, що відбувається в Міністерстві палива і енергетики, то я готувався б до гіршого. Я не хочу наганяти якусь істерію і сумбур у свідомість людей, але ми на сьогодні не знаємо, що буде з дефіцитом потужностей в національній енергетичній мережі», – зазначив директор з маркетингу ПАТ «Львівобленерго» Андрій Скрипник.

Окрім того, енергетики закликають встановлювати багатофункціональні прилади обліку. Це дозволить не лише змістити пікові навантаження на систему, а й зекономити гроші. Приміром, з двозонним лічильником з 23:00 і до 07:00 до оплати буде лише 50% від діючого тарифу. У «Львівобленерго» відзначають, що встановлення такого приладу доведеться оплачувати абонентові. Вартість такого лічильника – від 1000 грн. Це без установки та повірки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук