У львівських вишах виникли проблеми з прийомом документів у електронній формі

Під час цьогорічної вступної кампанії, яка стартувала 11 липня, на Львівщині виникли проблеми з поданням документів у електронній формі. Зокрема, у четвер електронні заяви не приймали кілька годин.

Як розповів під час прес-конференції 15 липня відповідальний секретар приймальної комісії ЛНУ імені Івана Франка Андрій Гукалюк, технологію електронного вступу частково випробовували в попередні роки. Тоді, за його словами, проблеми з електронним поданням були лише в перші два дні.

«Цього року ситуація інша. Нововведення передбачає, що вступники мають прикріплювати до електронної заяви свій додаток до атестата. Можливо, саме з цим пов'язано те, що електронна система не завжди спрацьовує без помилок. Учора Міністерство освіти і науки України надіслало до всіх навчальних закладів лист, у якому проінформувало, що протягом трьох-чотирьох годин електронні заяви не будуть приймати взагалі. Після цієї перерви база на певний час почала працювати швидше», – сказав Гукалюк. 

Слова колеги про проблеми з системою електронного вступу підтверджує і відповідальний секретар приймальної комісії НУ «Львівська політехніка» Роман Шуляр. «Нововведенням є подання заяв із першочерговим зарахуванням, під час якого вступники надсилають копії на електронні скриньки приймальних комісій. Ми мусимо оперативно на це реагувати, залучати додаткових працівників – це сповільнює можливість реагувати на збої», – сказав він.  

Утім, у «Львівській політехніці» сподіваються на стабілізацію ситуації з поданням вступних документів і закликають абітурієнтів не поспішати подавати заяви, щоб не перевантажувати систему електронного вступу.

Зазначимо, що прийом документів у абітурієнтів, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вишах, закінчується о 18 годині 20 липня. Творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 18 липня до 27 липня.

Прийом документів у абітурієнтів, які мають складати вступні іспити або проходити співбесіду у вищих навчальних закладах, закінчується о 18 годині 20 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться з 21 липня до 28 липня.

Прийом документів в усіх інших абітурієнтів, які вступають до ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується о 18 годині 27 липня.

Рейтингові списки вступників оприлюднять 1 серпня до 12 години. Подати оригінали документів на державну форму навчання можна не пізніше 5 серпня, на платну – 10 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук