У Львівській політехніці відкрили центр електроприводів та систем автоматизації

Студенти зможуть працювати із системами управління технологічними процесами, дистанційного контролю і моніторингу, збору та аналізу даних

СуспільствоЮлія Лавришин, 4 вересня 20185750
Центр електроприводів та систем автоматизації у Львівській політехніці оснащений новітніми електроприводами, системами дистанційного контролю і моніторингу, збору та аналізу даних від провідного технологічного концерну

У вівторок, 4 вересня, в Національному університеті «Львівська політехніка» відкрили навчально-науковий центр електроприводів та систем автоматизації.

У центрі будуть проводити лекції і лабораторно-практичні роботи для студентів навчально-наукового Інституту енергетики та систем керування «Львівської політехніки». Це дозволить студентам отримати практичний досвід роботи із системами управління технологічними процесами, електроприводами, системами дистанційного контролю і моніторингу, збору та аналізу даних.

«Сьогодні система освіти України має подолати кілька серйозних викликів. Один з них – потужний відтік студентів, які віддають перевагу навчанню у закордонних вузах, – зазначив ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало. – Я впевнений, що активна співпраця провідних українських університетів і міжнародних компаній допоможе вирішити цю проблему: кращі студенти будуть зацікавлені навчатися і працювати в Україні, створюючи її успішне майбутнє як економічно, промислово та інтелектуально розвиненої держави».

Центр відкрили за підтримки компанії «Siemens Україна» і він обладнаний новітньою технікою автоматизації Siemens.

«Подальший розвиток енергетичного ринку неможливо уявити без цифрових технологій. Створення надійних digital-систем, які дозволяють машинам самостійно змінювати шаблони задля підвищення ефективності виробничих процесів, зниження енерговитрат, прискорення виходу продуктів на ринок і забезпечення кібербезпеки, – це найважливіше і найвідповідальніше завдання, що стоїть перед інженерами в сучасних реаліях», – зазначив генеральний «Siemens Україна» Мачей Зєліньскі.

У майбутньому Siemens планує відкрити аналогічні науково-технічні центри у навчальних закладах технічного спрямування у всіх містах-мільйонниках України.

Довідка:

Siemens – це міжнародна технологічна компанія, яка вже 170 років працює на ринку. Компанія працює в більш ніж 200 країнах, приділяючи особливу увагу питанням електрифікації, автоматизації та цифровізації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук