У львівському автобусі №6а дозволять вхід лише через передні двері

Таким чином хочуть змусити пасажирів оплачувати проїзд

Вхід до автобуса буде дозволений лише через передні двері

З понеділка, 13 серпня, на львівському автобусному маршруті №6а, який курсує з Галицької площі до Рясного, через масову несплату за проїзд вперше запровадять експериментальні правила посадки пасажирів. Зайти в автобус можна буде лише через передні двері.

Як повідомив ZAXID.NET директор комунального АТП-1 Орест Хамула, автобусний маршрут №6а є збитковим через масову несплату за проїзд. «Маршрут є збитковим через несплату за проїзд як пільговиками, так і тими, хто не платить без жодних для цього підстав. Якщо не змінити цю ситуацію, нам доведеться постійно дофінансовувати його з бюджету», – пояснив він.

Орест Хамула також зазначив, що за місяць збитки від роботи маршруту №6а становлять понад 350 тис. грн.

За підрахунками логістів АТП-1, у 6а не платять за проїзд понад 60% пасажирів, тоді як у середньому в автобусах інших маршрутів не платять за проїзд близько 40%. При цьому переважна більшість таких пасажирів заходять через середні або задні двері автобуса. Під час перевірки, яку проводили представники АТП-1, такі пасажири не могли показати посвідчення, яке б давало право на пільговий проїзд.

«Ми вирішили з понеділка запровадити експеримент, який діятиме протягом місяця. Водії відкриватимуть лише передні двері, щоб проконтролювати оплату за проїзд», – зазначив Орест Хамула. Після того, як усі пасажири зайдуть до салону, водій відкриє середні та задні двері для висадки з автобуса. Хамула додав, що такі правила входу до громадського транспорту діють, зокрема, у містах Бельгії і Туреччини.

Директор АТП-1 також зазначив, що в автобусах звучатимуть голосові оголошення про вхід через передні і вихід через середні та задні двері.

За словами Хамули, таким чином в АТП-1 протягом місяця зможуть підрахувати, скільки пасажирів, які не платять за проїзд, дійсно мають пільги, а після цього ухвалити остаточне рішення щодо правил проїзду в автобусах №6а.

Орест Хамула також зазначив, станом на зараз на маршруті курсують дев’ять 12-метрових низькопідлогових автобусів, ще один перебуває на ремонті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук