У львівському парку «Горіховий гай» висадили соняшники Богдана Гаврилишина

Місто долучилося до Всеукраїнської акції «Марафон відповідальності»

СуспільствоІрина Ващишин, 16 червня 2017, 20:25 733 0

Соняшники ім. Богдана Гаврилишина висадили у нашому місті його друзі та послідовники. Так вшанували пам’ять знаного у світі економіста, науковця та мецената. У жовтні минулого року він помер у 90-річному віці.

А соняшник є логотипом фонду Богдана Гаврилишина, який він створив ще за життя, щоб навчати молодих українців. Тому у фонді спеціально вивели окремий сорт насіння. У різних містах України його роздали нинішнім та колишнім учасникам навчальних програм фонду.

У Львові соняшники Богдана Гаврилишина висіяли на пл. Вишиваного. Як кажуть організатори, допоки ці соняшники визріватимуть, люди, які їх посадили, мають втілити в життя свої позитивні ініціативи. І відповідальні вони при цьому найперше перед собою.

«Людина, яка садить, має про це розповісти у соціальних мережах. Вона має потім сфотографуватися із цим соняшником, який виросте. Взагалі ця акція має хештег у соціальних мережах. І люди, які висаджують ці соняшники по всій Україні, а їх є вже багато, вони ставлять цей хештег і потім дуже легко перевірити, чи людина виконала свою обіцянку, чи не виконала», – розповіла координаторка акції у Львові Ярина Капітан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук