У Львівському університеті створять лекторій французьких учених

Сьогодні, 13 червня, ректор ЛНУ імені Івана Франка Володимир Мельник зустрівся із французькою делегацією на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Аленом Ремі. Сторони обговорили перспективи поглиблення співпраці Франкового університету з Посольством Французької Республіки. Зокрема, домовилися про створення в Університеті відкритого лекторію авторитетних французьких учених.

Про це повідомили у прес-центрі ЛНУ імені Івана Франка.

«Наша перша зустріч – добрий знак, який закладе міцні підвалини для подальшого співробітництва в різних сферах. Україна і Франція вийшли на вищий рівень партнерських взаємовідносин. Маємо йти далі, зокрема в галузі освіти і науки», – зазначив Ален Ремі.

Загалом на зустрічі йшлося про подальші кроки щодо активізації академічної мобільності студентів, аспірантів, науковців і викладачів, налагодження «точкової співпраці» в наукових проектах, а також організації проведення спільних наукових досліджень та участь молодих учених у міжнародних наукових конференціях, що відбуваються на базі французьких та українських вищих навчальних закладів.

Окрім того, як зауважено, Володимир Мельник та Ален Ремі обговорили питання організації зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні з університетською спільнотою вже восени цього року.

У прес-центрі додали, що під час зустрічі своїм баченням щодо культурної співпраці зі Львівським університетом поділився радник з питань культури та співробітництва, директор Французького Інституту в Україні Ерік Тосаті.

Зауважмо, Львівський національний університет імені Івана Франка з 1991 року співпрацює з Університетом м. Анже, з 1996-го – з Французьким культурним центром, з 1995-го – з Університетом П’єра Марії Кюрі м. Париж, з 2010-го – з Університетом Дю Мен, з 2013-го – з Федерацією «Франція-Україна».

Нагадаємо, сьогодні на вченій раді Львівського національного університету ім. І. Франка представили нового ректора Володимира Мельника. Міністерство освіти підписало з ним контракт до 12 червня 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук