У Львівському університеті представили нового ректора

СуспільствоІрина Пакош, 13 червня 201410750
У Львівському університеті представили нового ректора
фото ZAXID.NET
Володимир Мельник

13 червня на вченій раді Львівського національного університету ім. І. Франка представили нового ректора Володимира Мельника. Міністерство освіти підписало з ним контракт до 12 червня 2019 року.

Ректор у коментарі журналістам зізнався, що планує провести певні кадрові зміни. «Я з повагою ставлюся до проректорів, але потрібні і зміни, і зміна структури управління. Не тому, що існуюча вичерпала себе, а тому, що нові підходи дадуть змогу більш ефективно використати фінансові, мотиваційні чинники», - додав він.

Володимир Мельник зазначив, що є не прихильником радикальних змін. «Один мудрець сказав, що краще жити зі старою істиною, ніж з новою дурістю. Я проти того, щоб все відразу змінювати, адже це людські долі. Треба залучати молодь, але не міняти лише заради того, щоб щось змінити і виглядати реформатором», - сказав ректор.

Він зазначив, що на основі кафедри політології в університеті можна було б відкрити новий напрям – політична журналістика. «Чому б не створити консорціум між київським, львівським і харківським університетом? Щоб студенти могли їздити по інших навчальних закладах і послухати інших професорів», - розповів Володимир Мельник.

На запитання, чому його призначили на 5 років, а не на 7, як є в чинному законодавстві, ректор зазначив, що в новому законі «Про вищу освіту», який буде прийнятий найближчим часом, є норма, що ректора приймають на 5 років.

Як повідомляв ZAXID.NET, 27 травня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Конференція трудового колективу, під час якої делегати обирали кандидата на посаду ректора вишу. 

У першому турі найбільшу кількість голосів отримав професор Маркіян Мальський, у другому – професор Володимир Мельник.

10 червня стало відомо, що міністр освіти Сергій Квіт затвердив кандидатуру Володимира Мельника.

Довідка

Володимир Мельник народився 25 листопада 1952 року у с. Плисків Вінницької області. Кандидат філософських наук (1983), доцент (1986), доктор філософських наук (1995), професор (1997),заслужений професор університету (2010).

Закінчив Львівський політехнічний інститут (1974). В ЛНУ працював з 1976 року. Також викладав у Київському університеті та у Львівському медичному університеті. У 2002-2003 р.р. заступник голови Львівської ОДА Мирона Янківа з гуманітарних і політико-правових питань.

Наукові інтереси: філософські проблеми науки, техніки, технікознавства. Кількість наукових праць – понад 200 наукових і навчально-методичних праць,в тому числі 10 монографій і 7 підручників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук