У Львівському університеті імені Івана Франка - проти підземного паркінгу

Економіка15 квітня 2011111710

Львівський національний університет імені Івана Франка стурбований планами будівництва підземного паркінгу на території від головного корпусу Університету до пам’ятника Іванові Франкові.

В Університеті зазначають, що жодних переговорів із ними щодо реалізації цього проекту не велося.

«Рух громадського транспорту вже багато зробив шкоди будівлі. Окрім того, неодноразово впродовж 20 років писали у листах-зверненнях від Університету до усіх голів м. Львова про передачу площі перед пам’ятником Іванові Франкові Університету. Однак письмові відповіді, не дивлячись на позитивні публічні заяви перших осіб міста, були негативними. З цього видно, що паркінг – це бізнес-проект, а не соціальний», - зазначено у відкритому листі Університету.

«Немає також і оцінки впливу масштабних підземних робіт на головний корпус Університету. А чи не стане будівництво паркінгу руйнівною загрозою для пам’ятки архітектури й окраси нашого міста – головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка, який цьогоріч відзначає 350-річчя від часу заснування? Хто нестиме відповідальність за руйнацію цієї споруди та площі перед пам’ятником?» - йдеться у відкритому листі.

Нагадаємо, начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль повідомив, що перший підземний паркінг у Львові пропонують спорудити перед пам’ятником Франку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук