У «Львівводоканалі» просять мешканців не зволікати з укладенням договорів на послуги

До 1 червня 2019 року львів’яни мають укласти індивідуальні договори на послуги водопостачання та водовідведення

СуспільствоОльга Гринько, 28 листопада 201813441
До 1 червня львів'яни мають укласти договори

До 1 червня 2019 року львів’янам потрібно укласти індивідуальні договори на послуги водопостачання та водовідведення з ЛМКП «Львівводоканал».

«Усім мешканцям багатоповерхівок та приватного сектору, які отримують послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, необхідно укласти індивідуальні договори на надання зазначених послуг відповідно до вимог ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» (ч. 1 ст. 19) та ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» (ст. 19). Укласти договори необхідно до 1 червня 2019 року», – повідомили у відділі збуту послуг ЛМКП «Львівводоканал».

Договори також мають укласти мешканців ОСББ та ЖБК, які отримують рахунки від «Львівводоканалу».

«Лише у тих випадках, коли мешканець ОСББ здійснює оплату на рахунок ОСББ, то такий договір укладати не треба. У нас є певна кількість ОСББ, з якими розрахунок відбувається по загальнобудинкових приладах обліку. Вже розподіл всередині будинку здійснює будинковолодіння. Якщо ОСББ створене, але розрахунок здійснюється не по загальнобудинкових приладах обліку, а по індивідуальних, то мешканцям, ОСББ чи то ЖБК необхідно заключати договір з «Львівводоканалом», — пояснили у відділі збуту послуг.

Для укладання договору необхідно звернутися у Сервісний Центр «Львівводоканалу», що на вул. Зеленій, 64, та подати копії документа, що засвідчує право власності на квартиру чи приватний будинок, а також документи, що засвідчують особу — паспорт та ідентифікаційний номер власника.

Якщо власник квартири чи приватного будинку не зареєстрований за адресою, по якій укладається договір про надання послуг водопостачання та водовідведення, необхідно надати довідку форми № 2 (Ф2) з ЖЕКУ.

«До цього часу типовий договір на водопостачання та водовідведення був розміщений на нашому офіційному сайті та не потребував особистого підпису громадян. Однак ми отримали зауваження від Антимонопольного комітету, який потрактував законодавство таким чином, що все-таки наше підприємство зобов’язане укласти індивідуальні договори з кожним мешканцем і відповідно на виконання цього зобов’язання «Львівводоканал» розпочав такі дії. У нас понад 300 тис. відкритих особових рахунків, адже ми надаємо послуги мешканцям міста Львова, кількість яких складає близько 800 тисяч, а також мешканцям приміських населених пунктів (Лисиничі, Винники, Брюховичі і т.д.). Відтак закликаємо громадян не баритись, аби потім не було черг», — зазначили у відділі збуту послуг ЛМКП «Львівводоканал».

Години роботи Сервісного центру: понеділок четвер з 8:00 до 17:00, п'ятниця з 8:00 до 16:00. Багатоканальний номер сервісного центру 240 11 40.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук