У Львові 24 липня відбудеться поминальне богослужіння за відомим хірургом Ігорем Геричем

У четвер, 24 липня, у Львові в церкві Пресвятої Трійці на вулиці Тершаківців, 11, відбудеться поминальна служба Божа за видатним хірургом Ігорем Геричем.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Поминальне богослужіння за професором розпочнеться о 08:00.

Як повідомляв ZAXID.NET, 15 червня цього року відійшов у вічність завідувач кафедри хірургії №1 ЛНМУ ім. Данила Галицького, доктор медичних наук, професор Ігор Герич.

Причиною смерті медика став серцевий напад. 

Довідка.

Ігор Дионізович Герич народився 15 жовтня 1961 року у місті Турка Львівської області в родині відомих бойківських лікарів – Віри і Дионізія Герич. 

У 1984 році з відзнакою закінчив Львівський державний медичний інститут (зараз – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького) за спеціальністю лікувальна справа. У 1985-му після отримання кваліфікації хірурга працював лікарем-хірургом Турківської центральної районної лікарні.

У 1985–1987 роках проходив строкову військову службу в складі обмеженого контингенту радянських військ в Демократичній Республіці Афганістан.

Після демобілізації короткочасно працював лікарем-хірургом II хірургічного відділення Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, допоки в серпні 1987 року не поступив в аспірантуру при кафедрі загальної хірургії Львівського державного медичного інституту. 

У 1999 році отримав науковий ступінь доктора медичних наук. З 2002 року після отримання звання професора до 2013-го – професор кафедри загальної хірургії, з 2013 року – завідувач кафедри хірургії №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, голова Львівського осередку Асоціації хірургів України. 

У 2005-2008 роках – начальник Головного управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, голова Українського лікарського товариства у Львові. 

З 2005-го до 2010 року – член Національної ради з питань охорони здоров’я населення при Президентові України, член Вищої вченої ради Міністерства охорони здоров’я України, член дорадчої ради при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. 

З 2010 року – голова правління Галицької лікарняної каси, гостьовий професор Школи біоетики Українського католицького університету, де в рамках сертифікатної програми з біоетики «На службі охорони життя» викладає курс «Лікарська етика».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук