Помер відомий львівський хірург Ігор Герич

Помер відомий львівський хірург Ігор Герич
фото ZIK

У неділю, 15 червня, відійшов у вічність завідувач кафедри хірургії №1 ЛНМУ ім. Данила Галицького, доктор медичних наук, професор Ігор Герич.

Причиною смерті медика став серцевий напад. 

Прощання з іменитим хірургом відбудеться сьогодні, 16 червня, о 12:00 у церкві Святої Трійці на вул. Тершаківців у Львові. Заупокійний парастас відправлять о 14:00. 

Поховають Ігоря Герича у вівторок, 17 червня, в Турці.

«Ми у скорботі з родиною, близькими та знайомими Ігоря Герича. Втрата такої людини – непоправна», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий. 

У ці скорботні дні уся громада міста висловлює щире, глибоке співчуття усім, хто знав та шанував покійного. Світла пам’ять про Ігоря Герича назавжди збережеться в серцях тих, хто мав честь з ним працювати та спілкуватись. 

Довідка.

Ігор Дионізович Герич народився 15 жовтня 1961 року у місті Турка Львівської області в родині відомих бойківських лікарів – Віри і Дионізія Герич. 

У 1984 році з відзнакою закінчив Львівський державний медичний інститут (зараз – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького) за спеціальністю лікувальна справа. У 1985-му після отримання кваліфікації хірурга працював лікарем-хірургом Турківської центральної районної лікарні.

У 1985–1987 роках проходив строкову військову службу в складі обмеженого контингенту радянських військ в Демократичній Республіці Афганістан.

Після демобілізації короткочасно працював лікарем-хірургом II хірургічного відділення Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, допоки в серпні 1987 року не поступив в аспірантуру при кафедрі загальної хірургії Львівського державного медичного інституту. 

У 1999 році отримав науковий ступінь доктора медичних наук. З 2002 року після отримання звання професора до 2013-го – професор кафедри загальної хірургії, з 2013 року – завідувач кафедри хірургії №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, голова Львівського осередку Асоціації хірургів України. 

У 2005-2008 роках – начальник Головного управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, голова Українського лікарського товариства у Львові. 

З 2005-го до 2010 року – член Національної ради з питань охорони здоров’я населення при Президентові України, член Вищої вченої ради Міністерства охорони здоров’я України, член дорадчої ради при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. 

З 2010 року – голова правління Галицької лікарняної каси, гостьовий професор Школи біоетики Українського католицького університету, де в рамках сертифікатної програми з біоетики «На службі охорони життя» викладає курс «Лікарська етика».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук