У Львові до Дня Росії активісти зняли табличку з Генконсульства РФ

Учасники вечірки на честь країни-агресора у відповідь погрожували активістам розстрілом

СуспільствоТ.С., 13 червня 201529490

З нагоди святкування Дня Росії у консульстві цієї країни у Львові, 12 червня, місцеві громадські активісти зняли табличку з дипустанови РФ та попросили працівників не дратувати львів’ян вихваляннями країни – агресора.

Про це ZAXID.NET розповів один із учасників вчорашнього пікету російського консульства, активіст організації «Варта-1» Ігор Зінкевич.

«Ми зняли табличку, відчистили її і перекинули через паркан дипустанови. Ми попросили їхніх дипломатів, аби вони собі ту табличку з іншого боку повісили, і не дратували львів’ян», - пояснив активіст.

Іван Спринський тримає табличку дипустанови перед тим, як повернути її до консульства, але вже чистішою. фото: День

За його словами, під час пікету, в якому взяли участь представники громадських організацій «Варта-1», «Рабів до раю не пускають» та «Економічного бойкотного руху» активісти намагались звернутись до учасників святкування Дня Росії з вимогою припинити вечірку на честь країни, яка веде війну з Україною, однак у відповідь отримували погрози бути розстріляними просто на території консульства.

«Ми намагались поговорити із людьми, які там так весело Росію вихваляли, але нас не впустили. Деякі учасники вечірки попередили, мовляв, у Росії я та мій колега Іван Спринський - голова ГО «Рабів до раю не пускають», занесені до «чорного списку» ворогів Росії. Тому, як тільки ми з’явимось на території цієї країни, нас розстріляють», - розповів Зінкевич.

Чи занесені прізвища активістів до якого-небудь «чорного списку», хлопці не знають, та й не цікавляться. 

«Коли ми волонтерили поблизу Артемівська, то я бачив своє прізвище у одній з ДНР-івських бойових агіток, де, зрозуміло, був представленим відповідно. Однак, чи є я у якихось там списках, не цікавився. Сьогодні всі свідомі українці у їхніх чорних списках», - пояснив ZAXID.NET Іван Спринський, голова ГО «Рабів до раю не пускають».

Нагадаємо, 12 червня, активісти львівських громадських організацій провели пікет під російським консульством, висловлюючи незгоду із святкуванням Дня Росії, яке влаштували на території дипустанови цього дня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук