У Львові готуються до Весняного ділового форуму

Головні новини Львова 20.03Софія Трощук, 20 березня 2019, 20:48 1302 0

У Львові готуються до події, що об'єднує найкращих фахівців бізнесу та економіки, – Весняного ділового форуму. Він вкотре об'єднає підприємців, топ-менеджерів, інвесторів та провідних економістів.

«Це захід для людей, які глибоко аналізують тенденції, які відбуваються. Аналізують не у фейсбуці з двох якихось речень, а які потребують якісної аналітики Національного банку, кращих інвестиційних інституцій в Україні», – каже організатор форуму Володимир Глащенков.

Весняний діловий форум відбувається у Львові з 2009 року. Сюди приходять заради аналітики, знань та контактів. Цьогоріч своїм досвідом ділитимуться представники Національного банку України, ЄБРР, інвестиційних компаній Dragon Capital та Horizon Capital.

«Будь-яка платформа – це завжди є в десятки, в сотні разів краще, ніж відсутність цього. І тим більше, коли на цій платформі збираються дуже важливі, поважні й сильні «десіжн-мейкери», я так скажу. Тобто люди, які приймають рішення в різних галузях, в приватному бізнесі, в міжнародних установах, це є дуже важливо», – додає заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Українські і закордонні фахівці розкажуть про перспективи реформування економічної і соціальної сфер. Поділяться секретами про підприємництво в Україні за стандартами Європейського союзу.

«Ми як банк вважаємо себе адвокатом або лобістом того середовища, в якому ми працюємо. Чим більше, чим краще наші клієнти в ньому почуваються, чим більше інформації вони мають про це середовище, про потенціал, про інфраструктуру, про банківські послуги, тим краще для нас», – каже голова правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.

«Розказати про своє бачення майбутнього ринку продуктів харчування в нашій державі, тренди. І на основі цього, скажімо так, звернутися до споживачів з певним закликом, щоб вони були мудріші при виборі, фактично, продуктів харчування», – каже співвласник ТМ «Молокія» Віталій Ковальчук.

Триватиме Весняний діловий форум з 11 до 12 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук