У Львові комунальне майно надаватимуть в оренду через систему ProZorro

Львів став першим в Україні містом, де об'єкти комунальної власності передаватимуть в оренду через систему електронних торгів ProZorro

Львівська міська рада ухвалила рішення перевести процес надання в оренду комунального майна в електронну систему ProZorro.Продажі. За внесення відповідних змін до ухвали Львівської міськради №897, яка регулює питання оренди комунального майна Львова, проголосували 57 депутатів на засіданні сесії у четвер, 17 травня.

Як пояснила начальниця управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, зміни внесли, щоб забезпечити впровадження сучасних інструментів у наданні в оренду об’єктів комунальної власності, і таким чином залучити ширше коло потенційних орендарів.

Голова постійної депутатської комісії із питань комунальної власності Юрій Мельник зазначив, що перехід на електронну систему ProZorro сприятиме збільшенню вартості оренди комунального майна та відповідних надходжень до бюджету.

Представник держпідприємства ProZorro.Продажі Олексій Мовчан зазначив, що прийняття цього рішення є важливим не лише для Львова, але й для усієї України, оскільки прикладу Львова слідують інші міста.

«Ви – перші, хто почав продавати право на розміщення реклами на транспортні через ProZorro, і завдяки цьому доходи міста зросли удвічі. Завдяки вашому прикладу місто Київ відкрило ринок реклами на транспорті об’ємом 60 млн грн. Так само ви стали першими, хто запровадив аукціони на право розміщення тимчасових споруд і завдяки цим аукціонам місто отримує утричі більше надходжень. Ми дуже вдячні вам за те, що ви підтверджуєте статус інноваційного і відкритого до реформ міста. Сьогодні настав час робити зміни у сфері, яка має дуже важливе значення для містян – це сфера оренди комунального майна. І сьогодні ви маєте змогу стати лідерами цих змін», – зазначив Олексій Мовчан.

За словами Інни Свистун, як і тепер, інформація про намір передати в оренду ті чи інші об’єкти комунальної власності публікуватимуться у ЗМІ. У разі якщо на певний об’єкт з’явиться лише один потенційний орендар, із ним укладатимуть пряму угоду, якщо ж претендентів буде більше вони змагатимуться за право оренди у системі ProZorro. Порядок організації та проведення електронних торгів визначається регламентом системи ProZorro. Продажі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук