Львів посів друге місце у рейтингу прозорості серед 50 найбільших міст України

Найпрозорішим містом України визнали Суми

СуспільствоЮлія Лавришин, 20 березня 20186380
Львів посів друге місце у рейтингу прозорості серед 50 найбільших міст України
фото Active Ukraine
Львів визнали другим серед найпрозоріших міст України

У вівторок, 20 березня, у Києві тривала конференція «Прозорі та фінансово здорові органи місцевого самоврядування в Україні», у межах якої відбулось нагородження міст згідно з рейтингом прозорості. Львів отримав друге місце з 50 найбільших міст в Україні.

«Сьогодні у межах конференції «Прозорі та фінансово здорові органи місцевого самоврядування в Україні» було презентовано оновлений рейтинг прозорості найбільших міст України. Львів отримав друге місце. Я презентувала наше місто, розповіла про Громадський бюджет, про Кабінет мешканця, про наші портали відкритих даних, наш досвід по відкритості й прозорості», – процитувала прес-служба ЛМР головну спеціалістку відділу аналізу та планування департаменту економічного розвитку ЛМР Катерину Шевчук.

На першому місці у рейтингу прозорості, як уточнили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, опинилося місто Суми.

Ця конференція проводиться МЦПД та словацькою недержавною неприбутковою організацією INEKO за підтримки Посольства США в Україні. Основною метою є надання громадськості актуальних даних щодо прозорості місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у квітні минулого року Львів за цим показником був п'ятим після Кропивницького, Києва, Івано-Франківська та Миколаєва.

У червні минулого року Львівська міськрада стала найпрозорішою серед муніципалітетів 100 міст України. А нещодавно Львів визнали молодіжною столицею України.

Для довідки:

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) є одним з провідних незалежних аналітичних центрів України, що беруть участь у розробці й аналізі державної політики. Він пропонує стратегічне бачення розвитку та перетворення країни, яке ґрунтується на впровадженні комплексу міжсекторальних реформ у сфері державного управління та політичної конкуренції.

МЦПД було засновано у 1994 за ініціативи Інституту відкритого суспільства (м. Прага). На той час МЦПД був першим незалежним аналітичним центром України. Його місія полягала в аналізі економічної політики та підготовці довгострокових прогнозів для Уряду та Президента України. За останні 24 роки МЦПД успішно завершив низку проектів у політичній та економічній сферах, спрямованих на підвищення потенціалу України у світі. Протягом 2015-2016 МЦПД реалізувало 37 проектів у сфері реформ, реінтеграції та модернізації України. Деякі з цих проектів охоплювали всі регіони України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук