У Львові міністерка Ірина Фріз відвідала міський центр надання послуг учасникам бойових дій

Мер Львова продемонстрував міністерці у справах ветеранів роботу міського центру надання послуг учасникам бойових дій

Ірина Фріз відвідала Центр надання послуг учасникам бойових дій

У четвер,6 грудня, у День Збройних сил України, мер Львова Андрій Садовий представив міністерці у справах ветеранів України Ірині Фріз роботу Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій. Центр діє у Львові з травня 2016 року.

«Має бути один стандарт, одні правила гри, щоби не було відчуття, що хтось кращий, а хтось гірший. Тому дуже важливо, щоб цей досвід роботи був по всій Україні», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Як зазначив Андрій Садовий, він сподівався, що коли Львів прийме програму комплексної підтримки учасникам бойових дій, то цю ініціативу запровадять на загальнодержавному рівні, однак, це не зроблено досі.

Усі фото прес-служби ЛМР

Як повідомили у прес-службі ЛМР, міністерка у справах ветеранів України Ірина Фріз зазначила, що Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, який створено на рівні міста, є сучасним і потрібним, а такий досвід потрібно поширювати в інших містах і областях України.

«Цей центр сучасний. Він потрібний, він виконує свою функцію, він необхідний нашим ветеранам, які потребують інколи юридичної консультації, інколи психологічної консультації, інколи отримання знань. Подібний досвід має вже Київ, Житомир, Миколаїв, де ветеранські організації роблять середовище, до якого йдуть ветерани для того, щоб отримати пораду, допомогу, підтримку. Тут на рівні міста зроблено такий Центр. Я це максимально буду підтримувати і вітати, щоби ми дійсно зробити середовище ветеранам, де їм комфортно, зручно, де корисно знаходитися, щоби або вгамувати свої емоції, або вирішити питання, які стоять перед ними», — сказала Ірина Фріз, міністерка у справах ветеранів України.

Нагадаємо, у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, який діє у Львові з травня 2016 року, надають інформаційні, соціальні, психологічні та юридичні послуги бійцям та їхнім сім’ям, допомагають у працевлаштуванні, скеровують на оздоровлення, організовують освітні, культурні та розважальні заходи і проекти. Також тут приймають документи на міські програми соціального захисту бійців АТО та членів їхніх сімей.

Від початку року Центр надав близько 13,5 тисяч послуг, серед яких 5,7 тисяч — інформаційні послуги, 395 — юридичні; 486 — психологічні; 3,8 тисяч — консультації із соціальних питань; 6 тисяч — телефонні консультації. Також 28 людей скеровано на оздоровлення, а 28 — отримали допомогу в працевлаштуванні.

Також за цей період було подано в опрацювання 1266 пакетів документів, зокрема на оздоровлення дітей, різноманітні виплати, програми дороговартісного лікування та ін. Команда Центру організовувала різноманітні заходи для ветеранів та членів їхніх сімей. До слова, на базі Центру постійно діють курси англійської мови. Також тут здійснюють попередній запис на отримання послуги з оформлення і видачі паспортів у Центрах надання адміністративних послуг. На базі Центру створено футбольну команду «Крила АТО» для фізичної та психологічної реабілітації ветеранів. Гравцями є діючі військовослужбовці, а також демобілізовані військовослужбовці, які проходили службу в зоні АТО.

До слова, на своїй сторінці у Facebook Центр постійно інформує про події партнерів (театри, концерти, спортивні заходи), а також про вакантні посади від роботодавців.

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій розташований у Львові на вул. Пекарській, 41. Контактні телефони — 254 61 16; 063 434 65 46; 050 788 72 38; 067 962 83 25.

До слова, в рамках двох міських програм, цьогоріч місто надало матеріальних допомог, виплат та компенсацій бійцям та їхнім рідним на суму понад 94 млн грн. Загалом із 2015 року Львів скерував на соціальну підтримку бійців понад 240 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук