У Львові на Forum West розповіли про тренди операційного менеджменту

Подія зібрала понад двісті учасників

ЕкономікаСофія Трощук, 1 березня 2019, 15:47 455 0

Forum West на тему «Операційний менеджмент» зібрав понад двісті учасників. Подія об'єднала тих, хто прагне розвивати бізнес в Україні.

«Цивілізований світ уже дуже далеко пішов. А в нас постійно якісь зовнішні виклики. Зараз війна, зараз вибори Президента. І потрібно зрозуміти, як налаштувати так процеси в компанії, щоби бути ефективними. Щоби створити робочі місця, щоби створити додану вартість», – розповів керуючий партнер HD Partners та організатор форуму Володимир Глащенков.

Операційний менеджмент – це складова цілої системи успішного бізнесу. Важливо не лише створити стратегію на папері, а й втілити її у життя. Це вимагає співпраці між управлінцями та працівниками, а також – постійного розвитку й вдосконалення, зазначають експерти.

«Якщо говорити про розвиток компаній – звичайно, що наявність ринку і місії, власне, роботи з тим ринком і структури, є більш важливими. Проте відсутність операційного менеджменту вбиває навіть наявність перших двох факторів. Я би відвів важливу роль саме операційному менеджменту, але в кожній компанії свій унікальний рецепт власного операційного менеджменту», – пояснив консультант «Інституту Адізеса» Борис Шевельов.

У сучасних умовах компанії потребують суттєвих змін, кажуть експерти. Зазвичай це впровадження нових систем і технологій, діджиталізація бізнесу і не тільки. На Forum West компанії-лідери у своїй галузі ділилися власним досвідом змін.

«Ми вирішили взяти загалом європейський досвід, і внести його до українського ринку. Це передача повністю під контроль компанії усіх викликів своїх співробітників. Наш бізнес не розуміє ще, наскільки це може бути корисним для них», – пояснив спеціаліст із рішень для корпоративного бізнесу «Lifecell» Дмитро Коновалов.

Семінар традиційно збирає керівників та топ-менеджерів провідних компаній Західної України. Тут не лише ознайомлюють із трендами та змінами операційного менеджменту, а й налагоджують комунікацію та співпрацю поміж учасниками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук