У Львові відбувся Forum West #Маркетинг

ЕкономікаСофія Трощук, 4 жовтня 2018, 17:50 254 0

Цьогорічний Forum West #Маркетинг зібрав три сотні фахівців Західної України. Вони говорять про актуальні проблеми та розвиток бізнесу. Серед топ-тем – пошук затребуваного продукту на ринку, побудова комунікацій і довіри.

«Дуже важливо всім знати, що вони роблять, для кого вони роблять. Чути потреби, розуміти, як споживач ставиться до того, що вони намагаються створити. Важливо об'єднуватися і спільно змінювати ставлення до міста, регіону, країни. Тобто будувати таку позитивну довіру», – пояснив організатор події Володимир Глащенков.

Презентуватимуть на семінарі і соціологічні дослідження. Адже цього року вітчизняна економіка пожвавилась.

«У 2018 році економіка прискорилася. Споживачі це відчувають. Ми бачимо це з досліджень споживчих настроїв. Очікування бізнесу, які вимірює Національний банк, також покращилися. Ми також спостерігаємо з наших досліджень, що доходи громадян поступово зростають. Люди відчувають, що вони вже можуть більше собі дозволити», – зазначила керівниця відділу стратегічних досліджень GfK Тетяна Ситник.

На Forum West #Маркетинг говорять і про те, що бізнес, перш за все, має залишатися відповідальним.

«Бізнес може бути відповідальний перед суспільством. Можна вести його чесно. Відповідно, можливо, отримувати трохи менші прибутки. Але в кінцевому випадку, відчувати те, що ти якраз є правильним членом суспільства. І ти тому суспільству допомагаєш розвиватися», – розповів співвласник ТМ «Молокія» Віталій Ковальчук.

Велику увагу приділяють і новим інструментам продажу – зокрема, інтернет-комерції. Також на форумі фахівці дискутують про маркетингові акції й системи автоматизації бізнесу. Forum West #Маркетинг – це останній семінар із низки заходів для управлінців. Цієї осені експерти розповідали також про зміни у податковому законодавстві та тенденції у сфері управління персоналом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук