У Львові на соціальну підтримку ветеранів АТО виділили майже ₴30 млн

За перший квартал 2018 року з міського бюджету Львова понад 400 учасників АТО отримали матеріальні допомоги та компенсації на загальну суму майже 30 мільйонів гривень. Про це розповіла директорка департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна.

«Станом на сьогодні 284 захисники східних кордонів України на вирішення соціально-побутових питань отримали по 100 тисяч гривень на загальну суму 28,4 млн грн. Також матеріальну допомогу отримали 15 учасників АТО - мешканців Львова, які потребують дороговартісного лікування. На ці потреби з міської скарбнички скерували понад 1,2 млн. грн.», - розповіла Галина Слічна.

Як додала чиновниця, грошову компенсацію на реабілітацію або санаторно-курортне лікування отримали й військовослужбовці з інвалідністю І-ІІІ групи, які брали участь в антитерористичній операції. У першому кварталі цього року такою пільгою уже скористались двоє осіб – на це з міського бюджету надали 16 тис. грн.

Таку ж суму, 16 тис. грн, з бюджету міста виділили для надання одноразової матеріальної допомоги для трьох внутрішньо переміщених осіб, які також є учасниками АТО.

Як зауважила Галина Слічна, за три місяці 2018 року для 100 членів сімей львів’ян, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, з міського бюджету надано пільгу в розмірі 50% знижки плати за квартири та комунальними послугами на загальну суму 160 тис. грн. Окрім того, 75% знижку плати за користування житлом та комунальними послугами отримали 12 бійців-добровольців на суму 29,6 тис. грн.

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій з бійцями АТО, а також вдовамиЮ працюють психологи, проводять фотовиставки та інші заходи. Також у Львові учасниками бойових дій на Сході була створена футбольна команда, що грає у «футбольній лізі атовців». На ці та інші заходи у першому кварталі цього року у бюджеті міста передбачили майже 28 тис. грн, додала Галина Слічна.

Загалом на видатки на забезпечення виплат одноразових матеріальних допомог, пільг та компенсаційних виплат учасникам АТО та членам їх сімей, і видатки на забезпечення функціонування Центру надання послуг учасникам бойових дій, у міському бюджеті Львова на 2018 рік передбачено понад 111 мільйонів гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук