У Львові оголосили конкурс на оформлення стіни новооблаштованого громадського простору

Призовий фонд конкурсу – ₴10 тис.

СуспільствоОльга Гринько, 30 серпня 20175960
У Львові оголосили конкурс на оформлення стіни новооблаштованого громадського простору
фото ZAXID.NET
Стіну над входом до ресторації прикрасить мурал

У Львові відкрито реєстрацію на конкурс пропозицій на краще рішення муралу на стіні, що виходить на новооблаштований громадський простір на вул. Дорошенка, 7. Переможець конкурсу отримає 5 тис. грн, а його малюнок прикрасить стіну над входом до Ветеранської ресторації «Патріот». Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Реєструватися можна до 8 вересня, а подавати роботи – до 20 вересня. Мурал планують відкрити до Дня захисника Вітчизни – до 14 жовтня.

Організатори конкурсу будуть раді бачити в зображенні образ Героя України Василя Сліпака.

«Це є чоловік, який співав у Паризькій опері, поїхав добровольцем на війну і загинув. Він мав комфортне життя, але без вагань пішов на ризик і пожертвував собою в ім’я світлих інтересів нашої держави», – зазначив Юрій Антонов, співвласник ресторації «Патріот».

Проте цей образ є лише одним із варіантів, конкурсанти можуть використовувати інші образи. За словами організаторів, учасники конкурсу можуть включити різні образи, у яких би кожна людина могла би впізнати свої патріотичні почуття, зображення має нести відчуття піднесення.

Учасники конкурсу за бажанням можуть зробити відповідні до ідеї муралу ескізні пропозиції зміни дизайну: сходів до закладу, дашка, літнього майданчика. Також зображення може обіграти середовище. В оформленні стіни бажано також використати елементи вертикального озеленення.

Взяти участь у конкурсі можуть художники, що працюють у будь-якій техніці.

На першому етапі конкурсу журі відбере учасників, що зголосяться до участі. Для реєстрації необхідно заповнити анкету. Деталі щодо форми подання конкурсних проектів буде надіслано відібраним учасникам. Інформація про конкурс на сторінці закладу у Фейсбуці.

До слова, призовий фонд конкурсу – 10 тис. грн. Перша премія – 5 тис. грн, друга 3 тис. грн, третя – 2 тис. грн. За рішенням журі, премії можуть бути розподілені або не присуджуватись. Перше місце отримає премію та можливість реалізації проекту.

Крайній термін реєстрації: 8 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук