У Львові планують реконструювати вул. Орлика і облаштувати благоустрій біля дитячої лікарні

Представники мерії провели робочий виїзд у Шевченківський район міста

СуспільствоОльга Гринько, 2 квітня 201916950
Андрій Садовий провів робочий виїзд у Шевченківський район

Львівська мерія інспектує різні мікрорайони міста щодо реалізації інфраструктурних проектів та врегулювання проблемних питань, які озвучують мешканці. У вівторок, 2 квітня, міський голова Львова Андрій Садовий провів робочий виїзд у Шевченківський район міста. Під час огляду мер наголосив на важливості реалізації кількох інфраструктурних проектів, зокрема, реконструкції вул. П. Орлика та облаштування місць для паркування біля дитячої лікарні. Також мер зазначив, що місто максимально допомагатиме активним мешканцям із реалізацією проектів, які стали переможцями Громадського бюджету.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, під час огляду території біля ТЦ «Спартак» мер наголосив на важливості врегулювання питання доступності, а також збільшення площ під саме спортивну інфраструктуру.

«Тут мав бути 100% спорт. Обласною радою був проведений інвестиційний конкурс і було визначено, що на 90% буде спортивна інфраструктура. Коли ми приїжджаємо, бачимо, що домінує комерція. Чому? Бо місто усунуте від впливу на цей процес, так визначив законодавець. Ця ділянка належала до власності області, вони провели інвестиційний конкурс. Будемо виправляти те, що можливо, будемо закликати до порядку і здорового глузду», — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Фото прес-служби ЛМР

Відтак, питання облаштування інфраструктури для людей з особливими потребами біля ТЦ «Спартак» планують розглянути на одному із засідань виконавчого комітету Львівської міської ради.

Також мер зауважив, що необхідно виділити з бюджету міста необхідну суму коштів для якісного проведення ремонту дороги, яка веде на кладовище.

Міський голова відвідав школу № 81, де обговорили питання облаштування внутрішнього подвір’я навчального закладу. Також біля школи в межах Громадського бюджету облаштовано два спортивні майданчики, які використовують як учні школи, так і мешканці мікрорайону. Директорка школи № 81 наголосила на необхідності облаштування вуличного освітлення на майданчиках. Відтак, це питання буде опрацьовано ЛКП «Львівсвітло». Як розповіла директорка школи № 81, у навчальному закладі зараз є два мультиборди, які закупило місто, однак, потреби є значно більшими. Мер зазначив, що цього року місто планує закупити ще по одному, вже третьому, мультиборду для усіх шкіл Львова.

Під час огляду району мер також відвідав парк «Замарстинівський», де тривають роботи в межах Громадського бюджету.

Надія Банах, голова Шевченківської РА, розповіла, що готується проект реконструкції вул. П. Орлика. Відповідно до проекту, буде облаштовано велосипедну доріжку, висаджено нові зелені насадження. Також постало питання про облаштування якісного паркувального майданчика та заїзду до дитячої лікарні.

«На замовлення адміністрації розробляється ПКД капітального ремонту на вул. Орлика (освітлення, заміна водопроводу, дорога, тротуар та паркомісця). Виконавець — ЛКП «Інститут просторового розвитку». Вартість виготовлення ПКД – 1,5 млн грн», — повідомили у Шевченківській районній адміністрації.

Мер оглянув внутрішньобудинкові території, які були облаштовані коштом Шевченківської районної адміністрації в попередні роки.

Нагадаємо, в бюджеті міста на цей рік для Шевченківської районної адміністрації було передбачено 5 млн грн на поточний ремонт доріг та 17 млн грн на капітальний ремонт (із них 12 млн 350 тис. грн — на дороги і тротуари, а 4 млн 650 тис. грн — на благоустрій скверу «Кам'янка» на вул. Ожиновій). Також на сесії 11 березня виділено ще 15 млн грн на ремонт доріг. Загалом — 37 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук