У Львові презентували дитячі книги з сюрпризами від Галини Вдовиченко та Ірен Роздобудько

Культура29 квітня 201114300

29 квітня у Львові презентували книгу «Мишкові миші» Галини Вдовиченко про мишок рок-музикантів та книгу Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен» про пригоди маленьких дівчаток. Книги вийшли друком у видавництві «Грані-Т». Про це на прес-конференції у Львові повідомив представник видавництва Тарас Яценко.

«Щороку ми намагаємося випускати подарункову книгу для дітей, - сказала  бренд-директор «Грані-Т» Ірина Балбек. – Категорія «подарункової книги» є більш затратною, але продукт є дуже якісним і цікавий в поліграфічному плані також. Відтак, книги насичені яскравими ілюстраціями, мають сюрпризи, зокрема у першій дитячій книзі Галини Вдовиченко є надгризені сторінки, загорнуті сторінки, кожна мишка має свою персональну стіну на «шпалерах», які вже інші мишки пописали. А в книзі Ірен Роздобудько на форзаці є лист у кишеньці самої Ірен до читачів про те, що цю  книжку вона почала писати зі своєю подругою Клавою ще у п’ятому класі. Також у цій книжці є карта-гра, у яку можуть грати діти».

За словами Тараса Яценка, книги приємно здивують як дітей, так і дорослих читачів. На всіх чекають несподіванки – у «Мишкових мишах»: вибіркове лакування, сторінкові клапани, погризені «сирні» сторінки; у книзі «Пригоди на острові Клаварен»: карта скарбів, настільна гра, медаль Пірата cеми морів. Розкішні ілюстрації до книги «Мишкові миші» виконала молода художниця Анна Сарвіра, а до книги «Пригоди на острові Клаварен» – Надія Дойчева-Бут.

Вартість книг: «Мишкові миші» – 95 грн,  «Пригоди на острові Клаварен» - 85 грн.

«Для дорослої людини я би сказала, що це казка, саме так я називаю для себе «Мишкові миші», про толерантність. Адже всі ці мишки абсолютно різні, вони мають знайти спільну мову», - зазначила Галина Вдовиченко.

Як зазначив Тарас Яценко, сьогодні, у межах Львівського міжнародного дитячого фестивалю о 16.00 в Палаці мистецтв на стенді видавництва «Грані-Т» №135 відбудеться зустріч Галини Вдовиченко з читачами, а також охочі зможуть придбати перші 10 примірників книг загального тиражу та отримати автографи автора.

Також він додав, що ці книги входять до списку рекомендованої літератури конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу 2011» серед учнів 4-5 класів усіх загальноосвітніх шкіл України. Цього року конкурс стартує 1 травня. Детальніше на сайті видавництва «Грані-Т».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук