У Львові проведуть тролейбусний симпозіум

Економіка21 червня 20118160

29-30 червня у Львові проходитиме тролейбусний симпозіум TROLLEY Marketing Symposium.

Спеціалісти з Європи та Азії приїдуть до Львова, щоб обговорити можливість виробництва тролейбусів у місті, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

«Чи можливо поєднати розвиток тролейбусного виробництва з промоцією туристичної інфраструктури? Як модернізувати громадський транспорт в країнах Центральної Європи – все це питання, які будуть розглянуті під час TROLLEY Marketing Symposium», - розповідають організатори.

Протягом симпозіуму відбудеться презентація проекту TROLLEY та нової брендової  кампанії ebus.

«TROLLEY акцентує свою увагу на громадському транспорті, його розвитку та модернізації в країнах Центральної Європи. Застосовуючи інтегрований підхід, проект зосереджений на досягненні однієї головної мети - це промоція тролейбусів, як екологічно найчистішого та економного транспортного засобу для міст та регіонів Центральної Європи, зі стабільним розвитком», - наголошують організатори симпозіуму.

Симпозіум відбуватиметься у приміщенні Леополіс Холл ТЦ «Опера Пассаж».

Довiдка ZAXID.NET

Програма симпозіуму

середа, 29 червня:

09.45 - Представлення і порядок денний Симпозіуму; Зігфрід Рупрехт, модератор, директор «Rupprecht Consult».

10.00 - Чому Львів? – З минулого у майбутнє з тролейбусами!; Маркетинг Львівського комунального підприємства «Львівелектротранс» , Володимир Карпа, Директор, Львівелектротранспорт, Володимир Мотиль, консультант.

10.20 - Нові тролейбуси в рамках проведення чемпіонату з футболу Євро 2012 у місті Львові; Ігор Чуркін, голова правління Львівського автобусного заводу.

Тролейбуси – Статус-кво

11.15 - Промоція Вашої тролейбусної системи – Розвиток та тенденції; Юсуп Кхасів, UITP, Євразійське відділення;

11.45 - Громадський транспорт у Львові – поточний стан та перспективи; Володимир Будзан, заступник директора департаменту ЖКГ Львівська міська рада.

Від Web 2.0 до Промоції Тролейбусів

14.00 - Вірусний маркетинг і Web 2.0 – Можливості промоції тролейбусів?; Вольфганг Бакхаус, представник «Rupprecht Consult»;

14.30 - Маркетинг тролейбусів – найкращі практичні приклади Марцін Волек, університет м. Гданська.

15.00 - Інтеграційні концепції стосовно маркетингу тролейбусів; Ешлі Брюс, представник “Electric Tbus Group”.

16.00 - Представлення проекту “Тролейбус” і нової іміджевої кампанії ebus; Гунтер Макінгер, директор «Salzburg AG & Markus Stradner», Програма Центральної Європи.

16.30 - Маркетингова Церемонія Нагородження TROLLEY та Презентація Концепції Переможців.

17.30 - Ідеї Симпозіуму: Щоб мати частки в майбутньому – Інноваційна промоція тролейбусів. Нарада «відкритого простору» з Ангелікою Гастейнер, зв’язки з громадськістю та маркетинг, «Salzburg AG & Markus Stradner».

Четвер, 30 червня:

09.15 - Представлення нових тролейбусів на ЄВРО-2012

09.30 - Подорож тролейбусом вздовж продовженого тролейбусного маршруту до Сихівського району; організатор місто Львів

10.45 - Офіційне підписання декларації «Trolley»; Виступ Гунтера Макінгера директор «Salzburg AG & Markus Stradner», Програма Центральної Європи

Можливості для промоції тролейбусів в Європі

11.15 - Зальцбург – масштабні заходи, як можливість для промоції тролейбусів; Гунтер Макінгер, «Salzburg AG & Markus Stradner», Програма Центральної Європи;

11.45 - Розвиток інформаційної інфраструктури для туристів у м. Львові/ акцент щодо маркетингу громадського транспорту; Олександр Топольницький, Львівська Національна Академія Мистецтв;

12.15 - Короткострокові пропозиції щодо покращення автобусної інфраструктури у Львові та інших українських містах; Армін Вагнер, організація сприяння покращення структури перевезень в Україні;

12.45 - Визначення маркетингових ідей Симпозіуму Тролейбусів та висновки; Вольфганг Бакхаус, Модератор та Йохан Коглер, Координатор проекту «Trolley».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук