У Львові розробили проект реконструкції скверу на Замарстинівській

У сквері висадять нові дерева та облаштують відпочинкову і спортивну зони

У сквері на Замарстинівській облаштують комфортну зону для батьків з дітьми

ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробило проект реконструкції скверу, що розташований у межах вул. Липинського, Замарстинівської та Підрічної. Реалізовувати цей проект планують цього року.

За словами керівника ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олега Шміда, основною проблемою скверу на Замарстинівській є те, що він використовується як транзитний – мешканці надовго тут не затримуються. Відтак головним завданням проектантів було зробити так, щоб сквер мав соціальні функції і став місцем відпочинку.

Згідно із розробленим проектом, сквер умовно розділять на дві частини. Перша зона буде присвячена сімейному відпочинку, проведенню часу з дітьми. Тут планують облаштувати скеледром та встановити різні вуличні меблі. У другій зоні скверу встановлять вуличні тренажери.

У сквері висадять майже 12 нових дерев (клени червоні, китайські груші та горобину) та майже 3000 інших зелених насаджень, серед яких лаванда, спірея, котяча м'ята алліум. Окрім того, крізь сквер прокладуть велодоріжку та облаштують освітлення.

Візуалізація реконструкції скверу на Замарстинівській та вул. Підрічної

«Інститут просторового розвитку» також розробив проект реконструкції вул. Підрічної, що проходить поруч із сквером. Вулицю зроблять більш безпечною для пішоходів, зокрема, облаштують підвищений перехід до скверу. Окрім того, на цій вулиці висадять понад 400 різних кущів та трав, а також два клени і дві китайські груші.

За словами Олега Шміда, зараз проект реконструкції скверу на вул. Замарстинівській перебуває на експертизі, після її завершення можна розпочинати роботи.

Нагадаємо, у Львові триває реконструкція вул. Замарстинівської, частину вулиці планують відкрити влітку. Після реконструкції одна сторона вул. Замарстинівської буде відкрита для автомобілів, іншою — їздитимуть трамваї. Усю вулицю мають замостити бруківкою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук