Ремонтники відновили роботи на вулиці Замарстинівській у Львові

Працівники пояснили, що заважало проведенню робіт

Головні новини Львова 04.02Віталій Кубліков, 4 лютого, 18:31 1324 0

На вул. Замарстинівській у Львові знову кипить робота. Плюсова температура розв'язала руки ремонтникам та спецтехніці. Бригада будівельників продовжує роботи з прокладання нового каналізаційного колектора. Під час його прокладання інженери зіштовхнулись з підземними пливунами, які підмивали ґрунт. Внутрішні води вдалось зупинити завдяки інженерним рішенням.

Скреготом екскаватора та шумом робочих місцеві мешканці, як не дивно, тішаться. Бо майже всю зиму тут не було робіт.

«Доки це будуть робити. Техніку бачила, але робочих тут не було», ‒ каже місцева мешканка пані Марія.

Цього року бригада ремонтників компанії «Онур» чи не вперше зібралась на об'єкті у повному складі. Продовжують прокладати новий колектор паралельно до старого, геть аварійного. За попередніми підрахунками, він відслужив вже понад сотню років.

«Прокладання нового колектора відбувається на глибині 6 метрів. Складність через те, що ми будуємо зараз біля річки Полтва. І перші 100 метрів було дуже складно», ‒ каже виконроб компанії «Онур» Віталій Хомин.

А все тому, що геологія надскладна, каже інженер компанії «Онур». Розвідка всього не показала. На ділі ж тут 2 метри будівельного сміття, 3 метри торфу і далі, чого ніхто не очікував, пливун. Тобто, аби продовжувати роботи, довелось укріплювати ґрунт від затоплення. Тому технологічно рухатись далі було неможливо.

«Ми найважчий етап пройшли. Він нам тяжко дався. Оцих перших 100 метрів ми 2,5 місяці сиділи на одному місці. Далі в нас йде легше. Планово при тих морозах 6 метрів ‒ це одна штанга труби, це два дні», ‒ підраховує інженер компанії «Онур» Віталій Хомин.

Та це мова тільки про підземні роботи. Влаштування ж дорожнього полотна почнуть лише після земляних робіт. Тож інженери просять не підганяти і запастися терпінням щонайменше до кінця цього року. Крім ремонту вулиці Замарстинівської, цьогоріч цей самий підрядник береться за ще один масштабний проект ‒ реконструкцію площі Двірцевої. Там роботи стартують вже у березні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук