У Львові скасували незаконну реєстрацію права власності на три МАФи

У Львові суд скасував право приватної власності на три малі архітектурні форми на комунальних земельних ділянках, що не дозволяло місту здавати їх в оренду.

Залізничний райсуд Львова 27 жовтня 2017 року за позовом місцевої прокуратури скасував договори купівлі-продажу приміщення магазину, площею 30 м2, на вул. Суботівській, 11б; магазину, площею 21,6 м2 на вул. Повітряній, 22а; магазину, площею 50,7 м2 на вул. Широкій, 72а. Також суд скасував державну реєстрацію права власності на ці приміщення за громадянкою, яка їх придбала. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівщини.

Правоохоронці виявили, що перед продажем у 2012 році на підставі підробленого рішення Залізничного райсуду у «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» невстановлені слідством особи зареєстрували право приватної власності на згадувані приміщення. Також з’ясувалося, що до договорів купівлі-продажу внесли неправдиві відомості щодо розташування відповідних земельних ділянок, хоча насправді окремі кадастрові номери цим землям не присвоювали.

Склалася ситуація, коли Львівська міськрада була позбавлена можливості використовувати комунальні земельні ділянки, оскільки на них була приватна нерухомість.

У травні 2018 року Апеляційний суд Львівської області залишив рішення Залізничного райсуду без змін. У липні КП «Бюро технічної інвентаризації та технічної оцінки» скасувало право приватної власності на них.

Нагадаємо, на вул. Повітряній, 22а біля культурного центру «Супутник» розміщувався МАФ, в якому продавали алкоголь у вечірній та нічний час. У лютому 2018 року представники мерії та комунальники спробували демонтувати цей МАФ. Однак через брак техніки спроба виявилась невдалою. 26 квітня він припинив свою роботу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук