У Львові спортсмени з вадами фізичного і розумового розвитку позмагалися у легкій атлетиці

СпортМарічка Кулачковська, 14 грудня 2017, 16:02 432 0

У Львові мірялися силами у легкій атлетиці діти з різними нозологіями: від уражень опорно-рухового апарату до вад розумового розвитку. Учасники традиційних змагань «Повір у себе» бігали на короткі та довгі дистанції і стрибали. У турнірі молоді спортсмени зі Львова, Червонограда, Жовкви, Краковця, Лівчиць. Разом – 72 атлети.

Учасник Станіслав Жук на таких змаганнях уперше. Бо спортом зацікавився зовсім недавно. На турнірі хлопця підтримує тато Тарас. Батько розповів: «Колись до спорту його загнати було неймовірно. А вчора ми прийшли додому після школи, дивлюся, а він прес качає. Ніколи такого не було раніше! Це нова вчителька заохочує до фізкультури».

До слова, старт учасникам давав відомий марафонець Олег Лещишин. Теж вихованець львівського «Інваспорту». Він підкреслив: «Такі старти треба дуже часто робити для людей з вадами інтелекту, зору, опорно-рухового апарату. Бо такі змагання більше їх згуртовують. Діти стають самостійнішими. Вони хочуть більше себе проявити в чомусь, біжать, щось показують. Сподіваються потрапити в збірну».

Організатори скаржаться: останні чотири-п’ять років королева спорту втрачає прихильників серед українських інваатлетів. Львівська область навіть уже двічі не змогла зібрати команду на національний раунд змагань «Повір у себе».

«Ми зараз відчуваємо брак спортсменів із хорошим рівнем підготовки. Через це ми стараємося більше дітей залучити до занять із легкої атлетики», – зазначив директор львівського «Інваспорту» Мирослав Николаєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук