У Львові вдруге організували безкоштовну лазню для безпритульних

СуспільствоОрися Шиян, 27 вересня4170
У Львові вдруге організували безкоштовну лазню для безпритульних
фото ЛМР
На майбутнє такі організовані виїзди планують робити щомісяця, індивідуально безхатченки можуть звертатися у відповідні заклади щоденно

Сьогодні, 27 вересня, відбувся другий організований захід для безпритульних людей, яким надали санітарно-гігієнічні, медичні послуги. Близько 30 безхатченків мали можливість помитися, підстригтися, отримати чистий одяг. Також їх нагодували, провели первинний медичний огляд та надали консультації юриста, психолога та соціального працівника.

«Ми таку акцію у Львові робимо не вперше. Такі санітарно-гігієнічні послуги безпритульні можуть отримати і на вул. Кирилівській, і на вул. Мазепи, і в «Оселі». Але цю акцію організовано для того, щоб якомога більше людей залучити. Розробили логістику, запросили перукарів, юриста, соціального працівника, психолога, медичного працівника. Також безпритульні мають можливість отримати чистий новий одяг, харчування та продуктові набори. Щоб організувати цей захід, соціальні працівники ходили у середовище безпритульних — це ті місця, де організовано для них харчування, або де є найбільше їхнє скупчення, і запрошували їх, розповідали про цей захід. Тому сьогодні ми маємо тут близько 30 осіб», — цитує начальника управління соціального захисту ЛМР Ігоря Кобрина прес-служба ЛМР.

Щоб безпритульні громадяни могли дізнатися про цю подію, їх інформували у місцях їхнього скупчення.

Такі санітарно-гігієнічні послуги надаються у «Домі милосердя», що на вул. Мазепи, 48, релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії Римо-католицької церкви. Ним опікується Згромадження Братів Альбертинців.

«Нам влада міська допомагає, і маємо спонсорів із-за кордону. Дуже важливо дати таким людям надію, що можна змінити спосіб життя», — зазначив брат Бернард зі згромадження Братів Альбертинців, які опікуються «Домом милосердя».

фото прес-служби ЛМР

Окрім того, такі послуги можна отримати щоденно у «Спільноті взаємодопомоги «Оселя», що у Винниках, та в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівська, 3а (бічна Шевченка). Тут безпритульні можуть залишитися на нічліг, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, а також першу медичну допомогу.

Нагадаємо, 20 серпня відбувся перший такий організований захід з надання комплексу санітарно-гігієнічних та інших послуг бездомним людям. На майбутнє такі масштабні акції планують робити раз в місяць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук