У Львові відбудеться найбільша галузева конференція України – Міжнародний Форум Івент Індустрії

Це найбільша галузева конференція України

Економіка8 лютого3990

20-22 лютого 2020 року у Львові відбудеться ІІІ Міжнародний Форум Івент Індустрії – найбільшої галузевої конференції України!

Втретє на стадіоні «Арена Львів» організатори Global Events та Lviv Convention Bureau зберуть провідних спеціалістів з усього світу, аби розібрати актуальні питання світового івент-ринку сьогодення.

Форум Івент Індустрії 2020 буде присвячений побудові стосунків на ринку на основі людських якостей та цінностей, котрі мають стати головними запоруками розвитку подієвого ринку майбутнього.

«Сьогодні наша індустрія стоїть на порозі квантового стрибка. Змінюючи свої цінності та граючи за правилами сучасного цивілізованого ринку, кожен із нас здійснить неоціненний внесок у формування потужного розвитку івент-галузі. Ми почуємо від кожного івентора, як він бачить наступний крок, котрий без сумніву призведе до Х-10 розвитку: у якості послуг, налагоджуванні операційних процесів, екологічності відносин між гравцями ринку, прозорості у тендерах та замовленнях, порядку в оплатах та податках, змін у особливих законах і правилах, а також державній допомозі нашій галузі. І головне: у ідентифікації івенту як незамінного продукту для людини та бізнесу», – зазначив засновник форуму Денис Ринський.

На 1500 учасників Форуму очікують понад 80 спікерів, серед яких: засновники найкращих івент-агенцій, організатори наймасштабніших фестивалів та концертів (Love It Rhythm 2019 (Monatik Stadium Show), UPark, Atlas Weekend, Z-Games, Leopolis Jazz, Faine Misto, Kyiv International Economic Forum та багатьох інших), найвідоміші продюсери країни, рекордсмени Гіннеса та України та призери світових премій в сфері івентів. Протягом трьох днів кожен учасник матиме можливість відвідати 5 тематичних залів з найцікавішими темами, виставку івент-послуг Event Expo, Business meeting room та опанувати івент-менеджмент у першій школі з основ організації подій Eventology.

В рамках EIF2020 також відбудеться City Reception Meeting - офіційний прийом івенторів (20.02.2020) та традиційні Afterparty 21 та 22 лютого у популярних закладах Львова.

Форум відбудеться 20-22 лютого у конференц-центрі стадіону «Арена Львів» за адресою: вул. Стрийська, 199. Для участі у події доступні квитки трьох категорій: Eventology, Participant та All Access. Квитки можна придбати на офіційному сайті форуму: www.eventindustry.com.ua або на сайті офіційного тікетінг-партнера www.Gastroli.ua

Змінюй та формуй індустрію разом з EIF2020!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук