У Львові відбудеться Весняний діловий форум

Головні новини Львова 06.04Ірина Панчишин, 6 квітня 2016, 13:50 0

15 квітня стадіон «Арена Львів» на VII Весняному діловому форумі збере провідні банківські установи, успішних підприємців, представників міжнародних економічних організацій та установ, іноземних фінансових та інвестиційних компаній, які зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України.

Тема цьогорічного форуму «Зміна траєкторії розвитку. Нові стратегії, інструменти та ринки». Програму організатори підлаштували так, щоб дати більше оптимізму, експертизи та різні погляди на сферу економіки.

«Хочеться говорити про те, яким чином в сьогоднішній ситуації компанії знаходять вихід, яким чином компанії знаходять можливості до переосмислення свого місця в конкурентному середовищі. Експерти, яких ми залучаємо, повинні дати відповідь бізнесу на питання про те чи є можливість ставати успішній українській компанії», — розповідає організатор Весняного ділового форуму Володимир Глащенков.

Усі заходи поділені на кілька частин. У першій учасники форуму говоритимуть про макро- і мікроекономіку, прогнози щодо інфляції, курсу та росту ВВП. Тут доповідатимуть головний економіст ІС Dragon Capital Олена Білан, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, ректор НТУУ «КПI», академік Національної академії наук України Михайло Згуровський,  економіст школи управління УКУ Павло Шеремета.

У другій частині форуму «Переосмислення парадигми розвитку Львова» розповідатимуть про креативний простір у місті та чому Львів має стати центром інтелектуального бізнесу. Доповідачами будуть Марк Зархін, власник «Кумпель Групп» та Андрій Булах, керуючий партнер компанії «Делойт» в Україні.

«Ми хочемо людей підтримати знаннями, розказати інформацію що треба для того, щоб виходити на європейські ринки. Зараз власне не час складати руки і чекати коли тобі допоможе уряд, треба помагати самому собі», — пояснила начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій міської ради Ольга Сивак.

Третя панель «Фінансовий сектор — стан та перспективи». Свої прогнози щодо валютного врегулювання розкажуть Сергій Пономаренко, директор департаменту відкритих ринків НБУ, Сергій Стратонов з Universal Bank, Олег Малкін, генеральний директор фінансово-соціальної мережі нового покоління WIDE.Up.

У частині «Вихід на нові ринки — успішні приклади» своїми ідеями поділяться топ-менеджери українських підприємств.

Завершить форум обговорення теми «Польща: досвід реформ і можливості для України». Про свій досвід розповідатимуть польські дипломати та представники польського бізнесу в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук