У Львові відбулися останні у сезоні змагання зі спортивного орієнтування

СпортМарічка Кулачковська, 13 листопада 2018, 14:53 440 0

У Львові відбулися останні старти сезону – чемпіонат області зі спортивного орієнтування. Підсумки своєї роботи на цьому турнірі підбила майже сотня атлетів.

Для змагань обрали лабіринти сихівських вулиць. У пошуках контрольних пунктів вирушили і діти-орієнтувальники, і дорослі. Заховані точки розташували на спринтерських дистанціях. Організатор Роман Чепіль розповідає: «Основне: має бути місцевість, яка є на картах. Там, де є карта, ми і проводимо старти. Дійсно, тут досить цікавий район, де можна бігати. Ну і машин тут мало. А це також суттєво для безпеки дітей».

Найстаршим спортсменам приготували відтинок довжиною 3,5 кілометра, а наймолодшим ‒ кілометровий відрізок. Були і настільки юні учасники, що змагалися із допомогою батьків.

На контрольних пунктах слід відмічатися у заданому організаторами порядку, аби не втратити очок. Учасниця чемпіонату області Оля Самотий ділиться враженнями: «Це дуже цікаве заняття. Особливо, якщо ти така дитина, яка цілими днями сидить вдома. Тут ти дихаєш свіжим повітрям, і гуляєш, і шукаєш».

Дистанція серед міських пейзажів ‒ доволі прагматична, адже дає небагато простору для творчості. Тут треба дуже вміло читати карту, миттєво приймати рішення і мати прудкі ноги. Учасник чемпіонату області Павло Нікітюк після фінішу каже: «Мені більше подобаються довгі дистанції. Особливо десь в лісі бігати. Тому що там є довгі відстані і час, де можна зорієнтуватися, показати свою фізичну силу, свої фізичні якості. А тут суто бігаєш. Головне ‒ вибір варіанту: справа від будівлі чи зліва, так і виходиш на КП».

У Львові це останній турнір у сезоні. Однак наприкінці грудня у Сумах наші атлети спробують сили ще на чемпіонаті України із орієнтування на лижах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук