У Львові відкрили додаткові групи для дошкільнят, яким бракує місць у дитсадках

Головні новини за 1 жовтняІрина Ващишин, 1 жовтня 2014, 13:55 1

З 1 жовтня у Львові почали працювати ще 10 груп, для короткотермінового перебування дошкільнят. 

Йдеться про своєрідну альтернативу дитячим садкам, у яких місць для усіх дітей дошкільного віку бракує. Натомість, завдяки цим групам дітей організовано готують до школи, а мами матимуть пів дня вільного часу. Адже у групі короткотермінового перебування дитина може залишатись на 3-4 години – у першій або другій половині дня. 

Такі групи відкривають при школах, дитячих садках, а також при центрах дитячої творчості. Саме у закладах позашкільного дозвілля найбільше таких груп і працює, наголосила начальник міського управління освіти Галина Слічна.

«Станом на сьогодні у групах дошкільного віку виховується вже 1125 дітей. І в тих десяти групах плануємо ще 200 дітей охопити з першого жовтня», - пояснила чиновник.

За словами Слічної, для роботи у цих групах залучили шкільних вчителів молодших класів та вчителів групи продовженого дня. У деяких закладах навіть працюють педагоги, які приїхали до Львова зі сходу як біженці і виявили бажання займатись з дітьми. 

На заняттях у групах короткотермінового перебування уроки тривають по 35 хвилин. Відбуваються вони в ігровій формі. Зазвичай це музично-естетичне та спортивне виховання, а також заняття з письма, читання і навіть з іноземних мов. 

«Тобто це дозвілля і розвиток дитини», - наголосила Слічна. 

Проте, на відміну від дитсадків, вихованці груп короткого перебування не харчуються там і не сплять вдень.

Заняття для малюків у цих групах безкоштовні. Загалом у місті їх зараз працює близько вісімдесяти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук