У Львові відкрили центр обслуговування клієнтів «Львівобленерго»

Головні новини Львова 22.12Юрій Герун, 22 грудня 2017, 18:39 1168 0

До Дня енергетика на вул. Шевченка, 1 запрацював новий центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Львівобленерго».

«Клієнт приходить з певним запитанням, обирає дану пропозицію, наприклад, оформлення пільг і отримує квиточок, а на квиточку є номер чеку», – пояснює операторка центру обслуговування клієнтів Іванка Стецик.

Окрім юридичних клієнтів, центр прийматиме побутових споживачів – як зі Львова, так і з області. Клієнти зможуть отримати тут усі види послуг.

«Подача показників, вияснення питаннь по рахунках, отримання рахунків, вияснення питання по пільгах, субсидіях – весь спектр питань після отримання рахунку до ПрАТ "Львобленерго"», – каже директор з електропостачання ПрАТ «Львівобленерго» Костянтин Ющак.

У центрі працюють шість універсальних операторів та начальник відділення. Вони зможуть щодня приймати до сотні клієнтів.

«Щоб людина могла прийти і в нормальних умовах задати питання, отримати вичерпні відповіді й задоволеною піти, для цього підготували дитячу кімнату до приходу батьків, так само передбачили доступ до центру людей з інвалідністю», – говорить голова правління ПрАТ «Львівобленерго» Володимир Матвіїшин.

Окрім цього на виході із центру кожен клієнт може оцінити якість обслуговування на спеціальному табло.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук