У Львові відновили роботу Почесного консульства Австрії

Головні новини Львова 10.02Оксана Лабойко, 10 лютого 2017, 18:13 594 0
дивіться також

У Львові почало працювати Почесне консульство Австрії. Воно майже рік не функціонувало. Тепер же відновлена дипломатична установа працюватиме для шестиобластей Західної України. Візових повноважень почесне консульство не має. Його основне завдання ― допомагати громадянам Австрії, а також сприяти культурному та освітньому обміну, пожвавленню економічних і політичних зв’язків між обома країнами.

«Для нас почесні консульства дуже важливі тому, що ми хочемо працювати не тільки в столиці України, але і в регіонах. Зокрема цей консульський округ розповсюджується на Львівську, Закарпатську, Рівненську, Волинську, Івано-Франківську та Тернопільську області», ― наголосила Надзвичайний і повноважний посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер.

Новим почесним консулом Австрії став львівський адвокат Маркіян Мальський. Його батько ― також Маркіян Мальський ― впродовж 2010-2014 років був Надзвичайним і повноважним послом України у Республіці Польща. Дозвіл на виконання консульських функцій Маркіяну Мальському МЗС України вручило ще 31 жовтня 2016 року.

«Основною ціллю почесного консульства у Львові є захист прав та інтересів юридичних та фізичних австрійських. Загалом є близько 200 компаній в Західному регіоні. Э близько 500 австрійців, які достатньо часто перебувають тут», ― розповів почесний консул Австрії у Львові Маркіян Мальський.

Адреса почесного консульства: вул. Генерала Чупринки, 6. Працюватиме воно з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук