Почесним консулом Австрії у Львові став Маркіян Мальський-молодший

Почесним консулом Австрії у Львові став Маркіян Мальський-молодший
Маркіян Маркіянович Мальський є сином Маркіяна Зіновійовича Мальського, українського науковця і дипломата

У Міністерстві закордонних справ України офіційно вручили дозвіл на виконання консульських функцій Маркіяну Мальському, який став Почесним Консулом Республіки Австрії у Львові. Новопризначений консул Австрії працюватиме на території шести областей – Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Рівненської.

«Для мене неабиякою честю є удостоїтися цього звання. Чимало років моєї адвокатської практики було присвячено саме таким аспектам як захист прав австрійських інвесторів в Україні, структуруванню українсько-австрійських корпоративних та ділових відносин, супроводу у питаннях придбання нерухомості, фінансуванні угод, еміграції», - прокоментував своє призначення Маркіян Мальський.

Австрійське почесне консульство у Львові допомагає австрійським фізичним та юридичним особам у захисті їхніх прав та інтересів, сприяє культурному та освітньому обміну досвідом, пожвавленню економічних та політичних зв’язків. До призначення на цю посаду Маркіяна Мальського, консульство 15 років очолював Ярослав Наконечний.

Маркіян Маркіянович Мальський є сином Маркіяна Зіновійовича Мальського, українського науковця і дипломата, декана факультету міжнародних відносин Львівського національного університету, який з 2010 до 2014 року був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Польща.

Маркіян Мальський, адвокат, кандидат юридичних наук, партнер, голова Західноукраїнської філії та керівник практики міжнародного арбітражу Адвокатського об'єднання Arzinger. Він спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах (нерухомість, комерційні, корпоративні справи), а також представництві в судових органах України інтересів довірителів і вирішенні спорів в порядку міжнародного комерційного і інвестиційного арбітражу. До того, як приєднатися до команди Arzinger, адвокат Мальський працював юристом в групі міжнародного арбітражу в компанії Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі. Освіту отримував у Львові, Швеції та Швейцарії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук