У Львові виступить оркестр військово-повітряних сил США в Європі

На вихідних, 13 та 14 жовтня у Львові відбудуться концерти оркестру військово-повітряних сил США в Європі (The USAFE Band). Оркестр виступить зокрема у львівському Оперному театрі. Такі ж концерти відбудуться у Києві та Житомирі.

«Ми святкуємо Незалежність України та успішне партнерство, що направлене на демократичний розвиток, безпеку і процвітання. Спільні військові навчання Clear Sky 18 закріплюють співробітництво між Україною та Сполученими Штатами Америки. У постійній взаємодії з українськими музикантами The USAFE Band висловлює довіру, повагу та єдність», – сказав полковник Дон Скофілд, командир і диригент Оркестру військово-повітряних сил США в Європі.

The USAFE Band Tour of Ukraine 2018 – це серія культурних подій, що продовжують святкування дипломатичного партнерства США та України. Цього року Оркестр військово-повітряних сил США в Європі бере участь у спільних військових навчаннях Clear Sky 18, дає урочистий концерт на честь Дня захисника України у Львові і готує особливе музичне послання для фінального концерту туру в Українському домі у Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук