У Львові встановили перший світлофор з фіксацією швидкості автомобілів

Розумний світлофор встановили на в’їзді у місто зі сторони вул. Кульпарківської

У Львові встановили перший світлофор з фіксацією швидкості автомобілів
фото умовне
У Львові встановили світлофор, який вмикатиме зелене або червоне світло в залежності від швидкості автомобілів

На в’їзді у Львів вперше встановили світлофор з сенсорами, які фіксують швидкість руху автомобілів. Такий світлофор встановили наприкінці вул. Кульпарківської і він регулює вмикання червоного або зеленого світла ще за 600 метрів до в’їзду в місто. Про це повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За словами Ірини Маруняк, завдання інтелектуального світлофора – унеможливити ДТП і дисциплінувати водіїв дотримуватися правил дорожнього руху.

«На в’їзді в місто зі сторони вул. Кульпарківської були часті ДТП. Тому на міській комісії з безпеки дорожнього руху розглядали це питання, і було рекомендовано встановити світлофор. Це вперше у Львові ми встановили інтелектуальний світлофорний об’єкт», – розповіла Ірина Маруняк.

За 600 метрів до світлофора встановили сенсор, який фіксує з якою швидкістю рухається автомобіль. За 300 метрів до світлофора розміщений ще один сенсор і табло, які також визначають і показують швидкість руху машини.

«Якщо швидкість більша 60 км, то на світлофорі загоряється червоне світло. Відповідно, машина мусить зупинитися. Якщо ж авто їде зі швидкістю меншою 60 км, то горить зелене світло, і водій спокійно заїздить у місто», – пояснила Ірина Маруняк.

На в’їзді в місто також встановили дорожні знаки, які показують, якою має бути швидкість руху авто.

За словами Ірини Маруняк, зараз світлофор працює в тестовому режимі. Після введення його в експлуатацію світлофор передадуть на баланс ЛКП «Львівавтодор». Вартість такого світлофора 1,262 млн грн.

«Якщо його робота покаже хороші результати, то в перспективі, за рекомендацією поліції, такі світлофори можуть бути встановлені і в інших місцях міста, де трапляються часті ДТП, і є небезпека для мешканців під час дорожнього руху», – додала Маруняк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук