У Рудках встановили перше на Львівщині табло контролю швидкості автомобілів

СуспільствоАліна Бекерук, 13 листопада86680
Робітники встановлюють перше на Львівщині електронне табло контролю швидкості автомобілів на в'їзді у 5-тисячні Рудки

На в’їзді у містечко Рудки Самбірського району встановили перше на Львівщині електронне табло виміру швидкості руху транспорту. Про це ZAXID.NET розповів голова Самбірської районної ради Віталій Кімак.

Електронне табло встановлене на в'їзді у містечко з населенням трохи більше 5 тис. інформуватиме водіїв про швидкість руху автомобілів – за задумом, це стимулюватиме водіїв знижувати швидкість у самому місті до прийнятних 50 км/год.

Табло власним коштом встановила фірма RadioNetwork, фахівці якої допомагали районній раді з розробкою документації для проекту системи безпеки у Самбірському районі, яку планують впроваджувати цього року.

«Це електронне табло нам подарувала фірма, як бонус за нашу співпрацю. Ми уже протягом року разом займаємося проектуванням системи безпеки в Самбірському районі», – розповів Віталій Кімак.

Вартість такого електронного табло, що працює в автономному режимі, становить близько 50 тис. грн.

Голова райради Віталій Кімак також розповів, що наразі у Самбірському районі активно працюють над впровадженням проекту системи безпеки. Минулого року Львівська обласна рада оголосила конкурс на проект міжмуніципального співробітництва, який передбачає об’єднання зусиль громад для вирішення спільних проблем. Зокрема, у Самбірському районі участь у такому проекті візьме десять громад, в яких планують встановити камери відеоспостереження, доступ до них матиме місцевий відділ поліції.

У рамках проекту мають закупити сервер, до якого підключать усі камери відеоспостереження та монітори, які встановлять у місцевому відділенні поліції. За словами Віталія Кімака, аналогічних проектів зі встановлення камер відеоспостереження, у яких би брали участь кілька об’єднаних громад на Львівщині, не має.

«Ми плануємо купити оглядові та аналітичні камери. Аналітична камера – це камера, яка фіксує номер автомобіля, розпізнає обличчя людей. Наприклад, якщо автомобіль у розшуку, то нам достатньо ввести в комп'ютері номер автомобіля і чекати, у якому місці він в'їде чи виїде з району. Як тільки його зафіксує камера, вона дає повідомлення на монітор. Тоді відразу швидко можна проводити розшукові роботи», – пояснив Кімак.

Вартість такого проекту, за його словами, складає 1,5 млн грн, з них 50% коштів – це кошти з обласного бюджету, решту – спільними зусиллями мають сплатити місцеві громади. Реалізувати проект планують до кінця цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук