У Львові запрацював Центр підтримки підприємництва

ЕкономікаІрина Ващишин, 16 липня, 20:05 743 1

Центр підтримки підприємництва почав працювати у львівський Ратуші. Ця ідея виникла у місті ще 11 років тому. Але тоді невеликі навчання для представників бізнесу влаштовували для підприємців у дозвільному офісі, а згодом і в інших локаціях.

«Сьогодні ми вже виросли до того, щоб мати власне приміщення. Це є місце для підприємців, для людей, які хочуть стати підприємцями і для організацій, які представляють підприємницькі інтереси на території Львова. Також тут будуть відбуватися заходи кластерних ініціатив», – розповіла радниця міського голови Львова Вікторія Довжик.

Необхідну допомогу у Центрі підтримки підприємництва зможуть отримати як початківці, так і працюючі підприємці. Йдеться про поради та консультації в отриманні адміністративних послуг, проходженні дозвільних процедур, налагодженні бізнес-зв’язків.

«Людина, яка хоче займатись бізнесом, може прийти сюди, отримати будь-які консультації. Якщо навіть потрібно провести якісь переговори, то ми зможем надати таку можливість тут це все організувати», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Навчальні курси у закладі розробили навіть для школярів та студентів, яких цікавлять основи бізнесу. Львівська міськрада створила Центр за підтримки урядової організації Polska Рomоc у межах проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук