У Львові збанкрутував салон елітних автомобілів
Економіка

У Львові збанкрутував салон елітних автомобілів

Борги компанії «Трістар авто еліт» перевищили ₴200 млн

О.Г., 20 липня 2015 6763 0
фото Newlook

Офіційний дилер автомобілів Land Rover, Volvo, Jaguar у Львові компанія «Трістар авто еліт»  збанкрутувала. Таке рішення 9 липня прийняв Господарський суд Львівської області.Борги компанії-банкрута перевищили 200 млн грн.

Автосалон компанії площею майже 900 кв. м працював з 2007 року у Львові на вулиці Липинського, 60. Неподалік, на вулиці Пластовій, компанія збудувала сучасний автосервіс для обслуговування елітних авто. Загальна сума інвестицій, за словами представників «Трістару», склала понад $2 млн.

Автосервіс «Трістар авто еліт»

У рішенні Господарського суду Львівської області від 9 липня вказано, що у березні цього року загальні збори власників  «Трістар авто еліт» прийняли рішення припинити діяльність компанії «шляхом її добровільної ліквідації».

Також у рішенні суду повідомляється, що «Трістар авто еліт» має великі борги. Найбільше заборгували ПАТ «Європейський газовий банк» - 205 млн грн. Ще понад ₴500 тис. – заборгованість перед ТОВ «Віннер Імпортс Україна, ЛТД», дистриб’ютором автомобілів. Загальна сума уже пред’явлених «Трістару» боргів перевищила 205,6 млн грн.

Львів’янин Ігор Самардак, який у 2012 році балотувався до Верховної Ради від партії «УДАР» і якому належить 90% у ТОВ «Трістар авто еліт», підтвердив інформацію про банкрутство компанії.

Він розповів ZAXID.NET, що у 2012 році його компанія підписала кредитний договір з «Європейським газовим банком».

«Це була кредитна лінія. Нам збільшували ліміт, і у 2012, і у 2013 році.  Було приблизно $6 млн кредиту. Ми брали гроші по одному курсу, а віддавати треба по значно вищому. Можна було домовитись з банком про реструктуризацію боргу, шукати інвестора, але у 2014 році компанія «Віннер» (офіційний дистриб’ютор автомобілів  Ford, Volvo,Jaguar, Land Rover, Porsche в Україні – ред. ) розірвала з нами дилерську угоду. Ми не змогли працювати. Салон та автосервіс припинили роботу», - розповів він.  

«Трістар авто еліт» володіє приміщенням автосервісу та іншим майном. Яким саме Ігор Самардак не уточнив. Все це майно в подальшому продаватимуть з аукціону, аби погасити борг.

«Банк продовжує нараховувати штрафи. Якщо так триватиме далі, то для погашення заборгованості і половини Львова не вистачить. Востаннє я чув про цифру у 250 млн грн», - каже Ігор Самардак.  

Водночас приміщення автосалону належить не «Трістар авто еліт», а партнерам Самардака – ТОВ «НВП «Ерго». Це приміщення «Ерго» нібито віддало в заставу банку під кредит «Трістар авто еліт». Тепер в судах окремо триває спір за автосалон та його вартість.

Наразі суддя у справі про банкрутство «Трістар авто еліт» зобов’язав надати йому остаточний ліквідаційний баланс, а також документи, що підтверджують фінансове становище та майно фірми. Наступне засідання суду призначили на 10 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук