У Львові з 1 березня зростуть тарифи на електроенергію

У Львові триває третій етап підвищення цін на електроенергію. Про це повідомив Костянтин Ющак, директор з електропостачання ПАТ «Львівобленерго».

З 1 березня тарифи на електроенергію зростуть для наступних категорій споживачів:

  • для  першої категорії, що споживає до 100 кВт*год на місяць, ціна зросте з 45 до 57 коп. за 1 кВт*год;
  • для другої, яка використовує 100-600 кВт*год на місяць, ціна становитиме вже не 79, а 99 коп. за 1 кВт*год;
  • для третьої категорії споживачів, які витрачають більше 600 кВт*год електроенергії на місяць, ціна збільшиться з 1 грн 48 коп. до 1 грн 56 коп. за 1 кВт*год.

Наступні етапи подорожчання електроенергії для населення очікуються з 1 вересня цього року та з 1 березня 2017 року.

«Кінцевий результат цієї програми покриватиме собівартість вироблення електроенергії», – обіцяє Андрій Скрипник, директор з маркетингу ПАТ «Львівобленерго».

Також Андрій Скрипник додав, що це не примха «Львівобленерго», а вимога Національної комісії з регулювання електроенергетики України.

З метою економії сімейного бюджету, львів’ян закликають встановлювати прилади обліку. Ціна однофазного лічильника на сьогодні становить 1050 грн, а трьохфазного – 2200 грн. Вартість лічильників може зростати, тому у ПАТ «Львівобленерго» радять поспішати із їх придбанням. Андрій Скрипник запевняє, що такий лічильник окупиться споживачеві приблизно за рік і три місяці.

Крім того, споживачам радять використовувати такі електроприлади, як пральні машини та обігрівачі, вночі, що також заощадить витрати. А для споживачів приватного сектору варто перейти на електроопалення і зонний облік використання електроенергії.

У ПАТ «Львівобленерго» зазначають, що станом на жовтень 2015 року Львівська область була на останньому місці серед усіх областей України за використанням зонного обліку. З того часу реалізовали 4600 лічильників, і на цьому не планують зупинятися.

Заяву на отримання лічильника львів’яни зможуть подати онлайн на офіційному сайті ПАТ «Львівобленерго». Після подання заяви і оплати послуги, лічильник обіцяють встановити впродовж 15 діб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук