У Львові з'явився перший в Україні автомат для продажу дощових черв’яків

Рибалка-любитель переобладнав харчовий автомат на рибальську наживку

ЕкономікаОльга Перехрест, 22 липня 2015104370

На одній із львівських автозаправок мережі «ОККО» встановили торговий автомат для цілодобового продажу риболовної наживки, в тому числі – і живих дощових черв’яків, і опаришів. Подібні автомати для рибалок вже існують в США та у Північній Європіі, але в Україні така послуга з'явилась вперше.

У прес-службі ОККО запевнили ZAXID.NET, що поява автомата для продажу наживки – це не ініціатива компанії, автомат належить приватному підприємцеві, який просто орендує місце на АЗС.

Засновником такого незвичного бізнесу виявився 35-річний менеджер львівської кавової компанії «Галка» Любомир Панкевич. За його словами, ідея «хробакомата» виникла в нього, коли із друзями ввечері зібрався на риболовлю, але вони не змогли придбати наживки.

«Є стандартна проблема для рибалок: зібрались ввечері, а наживки нема де купити. Треба або шукати десь на базарах, або тримати вдома в холодильнику», –  пояснив ZAXID.NET Любомир Панкевич.

Сам автомат з наживкою, який Любомир назвав «Автохроб» – це перероблений автомат для харчових продуктів. Подібні автомати працюють як звичайні холодильники, тож живих хробаків чи опаришів в них можна зберігати протягом двох тижнів. Окрім того,  в «Автохробі» можна купити різні наживки та прикормки, свіжі та сухі. Порція черв’яків чи опаришів коштує 15 грн.

Любомир Панкевич і його «хробакомат»

Любомир Панкевич каже, що встановив свій «Автохроб» більше у данину своєму хобі, а не бізнесу. Минулими вихідними автомат приніс близько 200 грн виручки, тоді як загальну суму інвестицій у нього Панкевич оцінив у 2 тис. євро. Втім, Панкевич розташував свій автомат на «стратегічному» місці – на території АЗС на виїзді з міста з вул. Гродоцької, тож рибалки з часом ще підтягнуться.

До кінця цього рибальського сезону Любомир Панкевич не планує збільшувати кількість «Автохробів». «Можливо, наступного року, – каже він. – Принаймні цим «хробакоматом» уже зацікавились  в інших містах».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук