У Москві затримали автора резонансної пам’ятки про Крим

Приводом для затримання стала справа чотирирічної давності

СвітЮлія Поліковська, 2 жовтня 201510660
У Москві затримали автора резонансної пам’ятки про Крим

У Москві 1 жовтня затримали голову Товариства захисту прав споживачів, автора резонансної пам’ятки для туристів, які збираються в Крим, Михайла Аншакова. Його зняли з поїзда. Про затримання Аншаков повідомив на сторінці в Facebook.

«Формальний привід до затримання – перебування в федеральному розшуку у справі чотирирічної давності, порушеній за ст. 312 КК РФ «Незаконні дії щодо майна, яке піддане опису чи арешту або підлягає конфіскації», – написав він.

За словами Аншакова, пристави чотири роки тому описали частину майна, що належить експертній організації, що співпрацює з ТЗПС. Майно зберігалося в одному з офісів ТЗПС і було віддано Аншакову на відповідальне зберігання. Через три роки пристави приїхали вже в інший офіс ТЗПС робити звірку, і не виявили трьох предметів: блоку живлення, сейфа і тумбочки, сумарна оцінна вартість яких становила 1500 рублів.

Аншаков заявив, що дізнався про порушення справи проти нього лише після затримання. Він зазначив, що термін давності за ст. 312 Кримінального кодексу РФ становить два роки і давно вийшов.

«Що з усієї історії вийде поки не зовсім зрозуміло. Обвинувачення не оголошене і про його суть я поки знаю тільки зі слів оперів з ОВС Хамовники», – заявив він.

Голова ТЗПС повідомив, що його відпустили до понеділка під зобов’язання з’явитися. В ОВС він пробув чотири години.

Нагадаємо, у червні Товариство захисту прав споживачів випустило пам’ятку для громадян Росії, в якій рекомендує отримувати дозвіл на в’їзд до Криму в української влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук