У Німеччині вилучатимуть підручники з картою анексованого Криму у складі РФ

Німецьке Федеральне відомство з питань міграції та біженців прийняло рішення про термінове вилучення підручників з вивчення німецької мови для мігрантів, у яких міститься карта, де анексований Крим позначений як частина Росії. Про це повідомили у прес-службі відомства з питань міграції та біженців Німеччини (BAMF), передає Deutsche Welle.

В прес-службі BAMF в Нюрнберзі зазначили, що за підсумками перевірки було прийнято рішення терміново вилучити обидва посібники TELC зі списку схвалених.

«Ми шкодуємо, що в одному зі схвалених нами навчальних посібників міститься помилкова карта. При цьому ми особливо відзначаємо, що цим ми не хочемо зробити політичну заяву», – повідомив прес-секретар відомства Андреа Брінкман.

За її словами, відомство не брало участі ні в розробці, ні у фінансуванні навчальних посібників.

Брінкман також зазначила, що в червні 2016 року підручники отримали тільки попереднє схвалення відомства, оскільки TELC на той момент не надала остаточний варіант для друку. За її словами, «крім деяких доповнень і вступного слова, не було й карти, яку тепер критикують».

Проте у BAMF повідомили, що, незважаючи на виключення підручників зі списку схвалених, організатори курсів зможуть продовжити з ними працювати. Відомство проінформує тих, хто вже користується підручником, що в них міститься помилкове зображення Криму, і про те, що компанія-автор підручників виправить помилку, а підручники можна буде замінити.

Нагадаємо, у Німеччині організація, що діє за підтримки уряду, надрукувала підручник з вивчення німецької мови під назвою «Просто добре! Німецька для інтеграції» (Einfach gut! Deutsch für die Integration), в якому міститься зображення Криму як частини Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук