У Польщі арештували лідера проросійської партії, що підтримує сепаратистів Криму і Донбасу

СвітОстап Левчич, 18 травня 201622260
У Польщі арештували лідера проросійської партії, що підтримує сепаратистів Криму і Донбасу

Агентство внутрішньої безпеки Польщі арештувало 18 травня лідера проросійської партії Зміна (Zmiana) Матеуша Піскорського.

Як інформує Польське радіо з посиланням на портал niezależna.pl , спецлужби увійшли до офісу партії та до помешкань деяких її діячів.

Партія Зміна опублікувала в цій справі заяву у соцмережі Facebook, в якій написано: «Сьогодні вранці службовці Агентства внутрішньої безпеки провели обшук у помешканнях членів управи партії Зміна, вимагаючи при цьому надання їм жорстких дисків, носіїв інформації та документів».

Як пише портал niezalezna.pl, акція АВБ пов’язана з підозрілими контактами Піскорського та його партії з Кремлем.

Нагадаємо, після анексії Росією Криму, Матеуш Піскорський заявив, що росіяни «не хочуть конфлікту, але вимагають поваги до своєї держави, яка втілює в життя амбітний проект євразійської інтеграції».

Колишній депутат партії Самооборона, а сьогодні лідер партії Зміна, Матеуш Піскорський був частим гостем російського телебачення «Russia Today». Піскорський часто теж їздив на окуповану сепаратистами територію Східної України. Матуеш Піскорський був, зокрема, спостерігачем на псевдовиборах у 2014 році в Криму, а також в самопроголошених республіках на території Луганської та Донецької областей. Служба безпеки України визнала Піскорського персоною нон-ґрата в Україні. У Луганській та Донецькій областях Піскорський зустрічався – як сам говорив – «з прем’єром ДНР Олександром Захарченком». У лютому, коли відбувався перший Загальнопольський з’їзд Зміни, її члени запросили представника «Новоросії», але сепаратистського ватажка не впустили до Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук