У Польщі планують відкрити Львівську майстерню шоколаду

Економіка15 грудня 20108503

Холдинг «!Фест» розпочав проект відкриття першого свого ресторану в Європейському Союзі. В планах засновників «!Фесту» - відкрити «Львівську майстерню шоколаду» у Польщі.

"Українці в Європі можуть не тільки працювати на будовах, доглядати за старими людьми і бути господарками, а також можуть робити в Європі успішний бізнес. Ми хочемо показати, що можемо конкурувати і бути успішними в Європі. Минулого тижня я їздив у, фактично, перше службове відрядження по цьому проекту", - повідомив в інтерв’ю ZAXID.NET співзасновник холдингу Андрій Худо.

"Йдеться про відкриття першої "Львівської майстерні шоколаду" на теренах ЄС. Це буде власне пропаганда львівськості, нашої культури і нашої майстерності у виробництві шоколаду. Об’єкт буде аналогічним до того, що ми маємо по вул. Сербській, 3. Маємо надію, що у наступному році цей проект вийде у Європейський Союз".

"Ми почнемо з ближнього зарубіжжя, з Польщі. Звичайно, ми маємо амбіції рухатися і далі, але тест-драйв будемо робити з Польщі, де є хороше сприйняття львівськості", - додав він.

"Київ для нас також є пріоритетним містом, але в Київ ми думаємо також іти з "Львівською майстернею шоколаду", - зазначив А. Худо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук