У Польщі позбавили ліцензії радіостанцію, яка транслювала російську пропаганду

СвітЮлія Поліковська, 19 листопада 20156880
У Польщі позбавили ліцензії радіостанцію, яка транслювала російську пропаганду

Польська комерційна радіостанція «Радіо Хоббі», що транслювала передачі російського пропагандистського «Радіо Супутник» польською мовою, втратила ліцензію на мовлення. Про це сьогодні, 19 листопада, з посиланням на польську Держраду радіомовлення і телебачення, повідомило «Польське Радіо».

Зазначається, що процедуру відкликання концесії у «Радіо Хоббі» Державна рада радіомовлення та телебачення Польщі почала почала у липні 2015 року. Причиною стало те, що радіостанція, покриття якої сягає північних районів Варшави, транслювала контент російського пропагандистського «Радіо Супутник» польською мовою.

За словами багатьох коментаторів та експертів радіоринку Польщі, «Радіо Хоббі» стало головним рупором російської пропаганди в країні. Цікаво й те, що якщо програма готується за межами Польщі, вона не тільки порушує закони Польщі, а й директиви ЄС.

У поясненні Державної ради радіомовлення і телебачення Польщі щодо відкликання ліцензії зазначено, що «концесія не може бути предметом комерційних угод; на думку ради, мовник «Радіо Хоббі» відмовився від права на розповсюдження частини своєї програми, від впливу на зміст і спосіб розподілу програми, що є грубим порушенням закону про радіо і телебачення».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук